18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Tata byłby najszczęśliwszy gdyby..."

Pogrzeb Witolda Paszta. Poruszająca prośba rodziny

18.03.2022  09:30
Witold Paszt i pożegnanie. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb?
Witold Paszt i pożegnanie. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Witold Paszt z zespołu Vox nie żyje – ta wiadomość wciąż przeszywa serca i sprawia, że płyną łzy. Kiedy i gdzie odbędzie pogrzeb Wiolda Paszta? „Fakt” ujawnia informacje o ceremonii pożegnalnej. Wiadomo już, że nie spocznie obok żony. Bliscy wokalisty mają prośbę do osób, które zjawią się na jego pożegnaniu.

Pogrzeb Witolda Paszta odbędzie już dzisiaj w piątek 18 marca. Na jego facebookowym profilu bliscy podali informację, że pożegnanie jurora „The voice senior” 18 marca o godz. 13:00 w kaplicy cmentarza komunalnego w Zamościu. Rodzina prosi, by nie przynosić zniczy i kwiatów. Zasugerowano, iż „tata byłby najszczęśliwszy, gdyby zamiast tego dokonali Państwo darowizny na rzecz jednego z zamojskich stowarzyszeń dla dzieciaków lub dla zwierzaków".

Witold Paszt i pożegnanie. Pogrzeb bez księdza i kwiatów

Rodzina Witolda Paszta prosi, by uszanować czas żałoby i nie rejestrować pogrzebu. Zgodnie z wolną bliskich zmarłego, nie powinno się też składać kondolencji na terenie cmentarza.

„Fakt” ujawnia, że pogrzeb będzie miał charakter świecki, a więc odbędzie się bez księdza. Co więcej, muzyk „przynajmniej na razie nie spocznie w jednym grobie z ukochaną żoną Martą, która odeszła w 2018 roku”.

Urna z prochami zostanie przewieziona na cmentarz na ukochanym motocyklu Taty w kawalkadzie motocyklistów z zamojskich klubów. Smartfony niech zostaną w kieszeniach. Prosimy także o nieskładanie kondolencji na cmentarzu. Przedstawicieli mediów prosimy o niefotografowanie nas i naszych najbliższych w trakcie całej uroczystości – informują bliscy Witolda Paszta na Facebooku.