18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezmierzona tragedia

Pogrzeb Żory Korolyova. Prokuratura otrzymała wynik sekcji zwłok

01.01.2022  16:15
Pogrzeb i sekcja zwłok Żory Korolyova
Pogrzeb i sekcja zwłok Żory Korolyova Fot: VIPHOTO/East News

Żora Korolyov zmarł nagle i niespodziewanie niedługo przed świętami Bożego Narodzenia. 34-letni tancerz uchodził za okaz zdrowia, tym bardziej ta wielka tragedia była dla wszystkich ogromnym szokiem.

34-letni tancerz znany z "Tańca z Gwiazdami" Żora Korolyov zmarł nagle, tuż po tym jak zasłabł we własnym domu. Nie udało się go uratować mimo reanimacji. Artystę wciąż żegna zrozpaczona rodzina.

Prawdopodobną chorobą, która zgasiła to młode życie, było zapalenie mięśnia sercowego. Jest ono dolegliwością zwykle pochodzenia wirusowego. Podstępna choroba potrafi nie dawać prawie żadnych lub jedynie lekkie objawy, a przy tym niespodziewanie doprowadzić do śmierci.

Pogrzeb i sekcja zwłok Żory Korolyova

O tym, że tancerz zmarł z powodu zapalenia mięśnia sercowego, nieoficjalnie donosił "Super Express". Teraz wiemy już, że została przeprowadzona sekcja zwłok młodego tancerza, ale wciąż nie dowiemy się, co konkretnie doprowadziło do tej tragedii.

Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego

- poinformowała nas Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Ponadto najbliższa rodzina zmarłego w grudniu tancerza poinformowała już o dacie, godzinie i miejscu jego pogrzebu. Na ostatnie pożegnanie Żory Korolyova z pewnością przyjdą tłumy żałobników.

Drodzy Przyjaciele, Znajomi i Fani. W imieniu rodziny pragnę poinformować, że ostatnie pożegnanie Naszego Kochanego Żory Korolyova odbędzie się dnia 5.01.2022 o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Nasz Kochany Żora zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym (wjazd od bramy południowej)

- poinformowała w sieci Ewelina Bator, narzeczona zmarłego. Kobieta zaapelowała również do zainteresowanych w następujących słowach: "Ze względu na panującą sytuację na świecie, pamiętajcie proszę o maseczkach ochronnych".

Łączymy się w wyrazach współczucia z rodziną zmarłego.

Czytaj także
Przeczytaj więcej