18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pożegnanie Paździocha. Amen

Pogrzeb Ryszarda Kotysa. Wiemy gdzie go pochowano

03.02.2021  21:59
Pogrzeb Ryszarda Kotysa. Gdzie spoczął aktor z Kiepskich?
Pogrzeb Ryszarda Kotysa. Gdzie spoczął aktor z Kiepskich? Fot: TRICOLORS/East News

Pogrzeb Ryszarda Kotysa (Marian Paździoch). Wiadomo już, gdzie spoczął aktor grający Mariana Pażdziocha, a gmina, w której mieszkał, zamierza upamiętnić go dodatkowo w przestrzeni publicznej. W internecie pojawiło się tymczasem mylące „wideo z pogrzebu Mariana Paździocha”.

Ryszard Kotys (Marian Paździoch) zmarł w czwartek 28 stycznia, przegrywając walkę z chorobą. Jak ujawniły media, 88-letni aktor z serialu „Świat według Kiepskich” spoczął na cmentarzu w Lusowie w Wielkopolsce.

Pogrzeb Ryszarda Kotysa i... wideo z pogrzebu Mariana Paździocha

Jak podaje Fakt, pogrzeb Ryszarda Kotysa miał charakter świecki, „chichy i bez mszy”, nie było też księdza. Wirtualna Polska ujawnia, że było na nim tylko kilka osób - jedynie najbliżsi, co wymusiła pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Gmina ma w planach dodatkowe uczczenie pamięci legendarnego aktora w przestrzeni publicznej.

Myślę, że to jeszcze jest za szybko, ale jesteśmy otwarci na takie propozycje, bo mamy już parki, które noszą imię naszych mieszkańców, więc nic nie stoi na przeszkodzie – powiedziała inspektor ds. komunikacji społecznej w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne Agnieszka Rzeźnik. (Fakt.pl)

Co dalej z Kiepskimi? Nowe odcinki bez Gnatowskiego i Kotysa?

Tymczasem wiadomo już, że powstaną nowe odcinku serialu „Świat według Kiepskich”. Polsat i grupa ATM podjęły decyzję czy Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek) będą zastąpieni przez nowych aktorów.

Pogrzeb Mariana Paździocha w serialu

W internecie pojawiło się mylące wideo, które podpisywane jest jako relacja i film z pogrzebu Ryszarda Kotysa. Jest udostępniane przez fanów aktora. W rzeczywistości nie jest to pogrzeb Kotysa, a jedynie scena z „Kiepskich”, z odcinka w którym odbył się pogrzeb Paździocha. Została wówczas odczytana także jego ostatnia wola.

Zobacz także

Pogrzeb Mariana Paździocha i ostatnia wola [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej