18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie za stara?

Pokazał, jak dziś wyglądałaby księżna Diana. FANI WŚCIEKLI

22.09.2022  16:16
Księżna Diana ma rzeszę fanów
Księżna Diana ma rzeszę fanów Fot: Mark Reinstein/Shutterstock

Księżna Diana skończyłaby 61 lat 1 lipca tego roku. Z tej okazji turecki grafik i fotograf wykonał wizualizację tego, jak wyglądałaby dziś. Zdaniem fanów portret jest jednak nieudany! Diana wygląda na nim zbyt staro.

Już 25 lat minęło od tragicznej śmierci księżnej Diany w Paryżu. Uwielbiana przez publikę kobieta w dniu śmierci miała zaledwie 36 lat. Zaczynała wtedy nowy rozdział swojego życia, była już po separacji z księciem Karolem – w końcu wolna. Jej sielanka trwała jednak tylko rok. 31 sierpnia 1997 roku samochód wiozący ją, jej kochanka i ochroniarza rozbił się w paryskim tunelu Alma.

Wizualizacja nie spodobała się fanom księżnej

Turecki grafik i fotograf Alper Yesiltas wykonał portret księżnej z wykorzystaniem współczesnych programów komputerowych. Twarz Diany jest, co prawda, zrobiona w sposób niezwykle dokładny i profesjonalny, lecz fanom nie spodobało się to, co zobaczyli. Zdaniem wielbicieli księżnej, jej twarz ma zbyt wiele zmarszczek i nienaturalny kolor. Widzimy też wiele plam.

Diana słynęła z wielkiej dbałości o swój wygląd i nie doprowadziłaby swojej skóry do takiego stanu, nawet w tym wieku. Fotograf wybroniłby się, gdyby napisał, że to portret księżnej w wieku 81, a nie 61 lat.

W jego poście na Instagramie (poniżej) znajdziemy też wizualizacje innych gwiazd, w tym Kurta Cobaina oraz Michaela Jacksona.

Czytaj także