18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka różnica wieku

Pokazała narzeczonego. „Myślałam, że to twój dziadek” [FOTO]

19.10.2022  20:32
Dziewczyna pokazała swojego narzeczonego, który jest... po prostu stary
Dziewczyna pokazała swojego narzeczonego, który jest... po prostu stary Fot: Instagram kingandqueenofblackjack

Sławna na TikToku młoda dziewczyna słynie głównie z tego, że jej narzeczony jest… w wieku jej dziadka. A przynajmniej tak wygląda. Nie jest znana różnica wiekowa pomiędzy parą zakochanych, ale internauci często wytykają im, że ich związek jest nienormalny.

Para tiktokerów, którzy określają siebie jako „anioł” i „kowboj”, starają się normalizować relację pomiędzy kochankami z dużą różnicą wiekową. On wygląda, jakby mógł być jej dziadziem, ona natomiast jakoby urocza wnusia. Twierdzą, że ich uczucia są szczere, wbrew głosom nieznających ich internautów, którzy uważają, że któreś z nich jest w związku tylko dla pieniędzy albo jeszcze czegoś innego.

Czeka na spadek”

Choć mężczyzna nie wygląda, jakby pochylał się już nad grobem, internauci twierdzą, że kobieta czeka tylko na jego śmierć, aby zgarnąć spadek (będzie czekać ze 30 lat?). Inni natomiast sądzą, że on płaci jej za bycie z nim w związku. Mimo hejtu, para nie traci rezonu – nie boją się pokazywać szerokiej publiczności na Instagramie i TikToku. Kochają się i głęboko gdzieś mają komentarze w sieci.

Niedawno ogłosili zaręczyny, co znowu sprawiło, że trafili na nagłówki portali plotkarskich (jak np. tutaj), ale para może liczyć także na wsparcie licznych fanów. Ci gratulują im i zwracają uwagę na to, że para wygląda na szczęśliwą.

Jak myślicie – wygląda jak jej dziadek? Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj także