18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Ja to rozumiem"

Piąta żona Wiśniewskiego nie boi się, że ten znajdzie szóstą?

16.01.2022  15:34
Piąta Żona Michała Wiśniewskiego nie boi się porzucenia?
Piąta Żona Michała Wiśniewskiego nie boi się porzucenia? Fot: Beata Zawadzka/East News

Piąta żona Michała Wiśniewskiego szczerze o kochliwości swego męża. "Ja to rozumiem" - mówi szczerze Pola Wiśniewska i zdradza, czy nie boi się porzucenia.

MichałWiśniewski uchodzi w polskim show biznesie za najbardziej kochliwego gwiazdora. Mężczyzna wziął już pięć ślubów i cztery rozwody, a z żonami dorobił się piątki dzieci o malowniczych imionach: Etienne, Fabienne, Xavier, Vivienne i Falco. Dziś stara się utrzymywać kontakt z byłymi partnerkami i być jak najlepszym ojcem dla swych dzieci. Jednocześnie oddaje się nowej wielkiej miłości...

Ostatnia partnerka muzyka - Pola - pojawiła się w jego życiu, gdy był jeszcze w związku z Dominiką Tajner. Małżeństwo rozpadło się i już po chwili Wiśniewski znów stanął na ślubnym kobiercu i witał na świecie synka. Teraz jego najmłodsza stażem małżonka zdradza, jak się czuje jako żona tego, a nie innego gwiazdora.

Piąta żona i piąty rozwód? Pola Wiśniewska komentuje

Czy Pola Wiśniewska nie boi się, że spotka ją los poprzednich żon czerwonowłosego gwiazdora? A może wierzy, że to właśnie ona zostanie z nim już na zawsze, jest długo poszukiwaną miłością życia?

Kobieta zdecydowała się odpowiedzieć na zaczepkę jednego z fanów w mediach społecznościowych. Ten dopytywał, jak to jest być piątą żoną. Co ona na to? Była stanowcza i pełna wiary, że akurat w przypadku Michała nie do trzech, a do pięciu razy sztuka.

Kogo interesuje to, że piąta? Uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają cztery żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna

- napisała na Instagramie.

I życzymy jej, by na tym kochliwość jej męża się skończyła.