18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czule krzyczeli "wypier***"

Polacy bili się na meczu z Holandią. Kulturalnie lali tylko swoich

Wojciech Kozicki
12.06.2022  13:52
Polscy kibice na meczu z Holandią pokazali sobie polską tradycyjną gościnność i kazali sobie wypier***
Polscy kibice na meczu z Holandią pokazali sobie polską tradycyjną gościnność i kazali sobie wypier*** Fot: Twitter/Oskar Mochnik - screen, Beata Zawadzka/East News

Polska reprezentacja zremisowała z Holandią, a polscy kibice przegrali z kretesem. W Holandii pokazali swoją bitność i ułańską fantazję na trybunach, robiąc zadymę. Wykazali się jednak kulturą i nie atakowali cudzoziemców, a mordobicie uskuteczniali jedynie między sobą.

Sobotni mecz Holandia Polska udało się z bożą pomocą zremisować. Jednak w Rotterdamie doszło do nieprzyjemnego incydentu. Emocje i polska czupurność wzięły górę. Polscy kibicie pobili się między sobą. Wymiana ciosów trwała kilkadziesiąt sekund, a cały świat patrzył jak skowyrni Polacy są po prostu sobą.

Zadyma po meczu z Holandią. Polscy kibole w akcji

Radio ZET doprecyzowało, że do bijatyki doszło w polskim sektorze na początku meczu. Znalazła się jednak spora grupa kibiców, którzy ku zaskoczeniu ogółu, po prostu oglądać mecz. Starali się więc kulturalnie wyprosić agresywnych rodaków, krzycząc „wypier*alać!”

Przypomnijmy, że polscy kibice kupili wiele biletów na sektory przeznaczone dla Holendrów. Na taki krok zdecydowali się głównie ci, którzy na co dzień mieszkają i pracują w Holandii. Masowe kupowanie biletów przez Polaków przestraszyło gospodarzy, którzy na początku wprowadzili zakaz wnoszenia polskich flag i szalików na sektory, które są przeznaczone dla gospodarzy – podaje Radio ZET.

Dlaczego polscy kibicie pobili się w Holandii? O co poszło? Pewnie jak zwykle o nic, ale to wystarczyło, by polska husaria na oczach całego świata sama sobie podcięła skrzydła. A może po prostu źle zrozumieli pojęcie „globalna wioska”?

Mecz Holandia Polska. Polscy kibice strzelili sobie samobója [WIDEO]

logo Tu się dzieje