18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiedyś mama mu nie dała...

Polityk PiS zagra w "M jak miłość". Jest pomysł na rolę!

Wojciech Kozicki
30.07.2020  16:37
Ryszard Czarnecki ujawnia swój talent aktorski... a może tylko gra?
Ryszard Czarnecki ujawnia swój talent aktorski... a może tylko gra? Fot: Facebook/M jak miłość

Politycy PiS to też ludzie i chcą spełniać swoje marzenia. Okazuje się, że europoseł Ryszard Czarnecki pragnie zagrać w serialu „M jak miłość” i ma nawet pomysł na rolę. Czy prezes TVP Jacek Kurski wkręci go do obsady?

Mówi się, że politycy to urodzeni aktorzy, bo nikt nie potrafi tak kłamać jak oni. Okazuje się jednak, że niektórych naprawdę ciągnie na plan zdjęciowy i marzy im się kariera przed kamerą. Jak ujawnia Super Express, Ryszard Czarnecki z Prawa i Sprawiedliwości rozważa na emeryturze karierę aktorską.

Ryszard Czarnecki w "M jak miłość"

Czarnecki chciałby dołączyć do rodziny Mostowiaków i zagrać w serialu „M jak miłość”. Ma już pomysł na rolę.

To mogłaby być na przykład jakaś rola „wujka dobra rada”, który buja się w fotelu i udziela rad młodszym - rozmarzył się Czarnecki.

W rozmowie z SE.pl wyjawił, że prawie zrobił karierę na deskach teatru. Niewiele zabrakło, a mógłby rozpocząć karierę aktorską i polska polityka musiałaby jakimś cudem istnieć bez niego.

Kiedy byłem małym chłopcem spotkał mnie i moją mamę Aleksander Bardini (+ 82 l.)– wielki reżyser teatralny i filmowy – i koniecznie chciał, abym zagrał w jakimś filmie. Mama miała jednak wtedy dużą nieufność wobec środowiska artystycznego, szczególnie po rozwodzie z moim ojcem. I przekreśliła wtedy moją karierę aktorską - wyznał Czarnecki. (SE.pl)

Na razie na bok musi jednak odłożyć karierę filmową, bo ma kłopoty z prawem. Występuje w roli podejrzanego, którego oskarżono o wyłudzanie pieniędzy z Unii Europejskiej. Sprawą już zajmuje się polska prokuratura. A może Czarnecki potraktuje to jako przygotowanie do roli czarnego charakteru?

Mało kto wie, że europoseł PiS pochodzi z artystycznej rodziny! Jego ojciec Henryk T. Czarnecki (84 l.) był reżyserem, a jego dziełem był m.in. film „ A jeśli będzie jesień” z 1976 roku. Pracował również z Aleksandrem Fordem (+ 72 l.) przy filmie „Krzyżacy” – przypomina Super Express.

Przeczytaj więcej
Komentarze