18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

świąteczna masakra

Godlewska z pejczem i futrem w kroczu. Z Trumpem i Putinem, śpiewa kolędę

15.12.2019  13:53
Godlewska z pejczem i futrem w kroczu. Z Trumpem i Putinem, śpiewa kolędę
Godlewska z pejczem i futrem w kroczu. Z Trumpem i Putinem, śpiewa kolędę Fot: Facebook/Printscreen

Małgosia i Pasterze Pokoju - reklamuje swe nowe nagranie jedna z Sióstr Godlewskich. Małgorzata ani myśli odejść w zapomnienie. Tradycyjnie półnaga, wzięła sobie "pokojowych" kumpli i kolęduje.

Przybieżeli do Betlejem pasterze... - zawodzi Małgorzata Godlewska w swoim najnowszym nagraniu. Jak przystało na pato-siostrę Godlewską, zapomniała o ubraniach. W kroczu ma biały puszek, na piersiach push-up, a na głowie rogi. W dłoni dzierży nie berło, a złoty pejczyk. I próbuje śpiewać o pokoju, masakrując przy tym święta, jak producent bombek z twarzą Jarosława Kaczyńskiego.

Pasterze Pokoju

Śpiewanie w jej wykonaniu jest oczywiście tak udane, jak pokojowość jej towarzyszy. Oto bowiem w tle pojawiają się śnieżynki, twarze dobrze znane, wśród nich między innymi wyjątkowo dobrotliwy, niosący nadzieję na lepsze dni Władimir Putin, kochający obce nacje Donald Trump, czy pierwszy przeciwnik dyktatury na świecie Kim Dzong Un.

Komentować całości nie będziemy, bo i słów braknie, i trochę szkoda strzępić języka. Przyznać musimy jedno... kobieta do odważnych należy, a i dystans musi mieć do siebie ogromny. Uprzedzamy jednak... Całość jest tylko dla ludzi odważnych.

A teraz pytanie z natury przerażających. Skoro pani Małgorzata nagrała już którąś kolędę w tym roku, czy powinniśmy się spodziewać całej płyty?

Czytaj także