18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boże czemu nie grzmisz?

Godlewska potrząsa cycem i półnaga idzie do stajenki przywitać Jezuska

19.12.2019  13:28
Godlewska potrząsa cycem i półnaga idzie do stajenki przywitać Jezuska
Godlewska potrząsa cycem i półnaga idzie do stajenki przywitać Jezuska Fot: Facebook/Godlewska

Małgorzata Godlewska nie odpuszcza. Słuch u niej taki, jakby na ucho słoń jej nastąpił, ale i tak katuje ludzi swoją "muzyką". Właśnie nagrała kolejną kolędę. Tradycyjnie półnaga zawodzi "pójdźmy wszyscy do stajenki" i wita Jezuska, potrząsając piersiami.

Jedna z sióstr Godlewskich ma mocne postanowienie - uparcie próbuje zepsuć Polakom święta. W ciągu ostatnich tygodni nagrała kilka kolęd, każdą z nich niemiłosiernie masakrując. Oczywiście - jak to ona - nawet śpiewając o narodzinach Jezusa, prezentuje się półnaga i ani myśli o jakimkolwiek umiarze.

Godlewska masakruje

Teraz zrobiła to znowu. Co? Skrzywdziła. Oczy, uszy i ogólnie ludzi, zabijając świąteczny nastrój, podmieniając radość z Bożego Narodzenia w lekkie obrzydzenie porno-kolędą. Nie zmieniła tekstu - śpiewa zgodnie z oryginałem. Tyle że nowo narodzonemu Jezusowi towarzyszą lateks, cekiny i jej wyeksponowane piersi.

"Pójdźmy wszyscy do stajenki" w wykonaniu Godlewskiej, to oczywiście straszne zło. Nie będziemy się rozpisywać o jej wątpliwym talencie, bo jak zawsze szkoda nam strzępić języka. Tekst jest raczej z tytułu tych ostrzegawczych - obejrzenie tego nagrania, wywołuje raka (swego czasu pewien lekarz przyznał, że muzyka sióstr Godlewskich może szkodzić zdrowiu). Robicie to na własną odpowiedzialność!