18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mistrzu, życzymy zdrowia!

Dramat Połomskiego. Nie zjadł urodzinowego ciasta

Wojciech Kozicki
19.09.2022  13:41
Połomski w złym stanie? Super Express ujawnia dramat w Skolimowie
Połomski w złym stanie? Super Express ujawnia dramat w Skolimowie Fot: GERARD/REPORTER/East News

Jerzy Połomski dał nam genialne piosenki i przeboje, dzięki którym życie w Polsce nabierało kolorów. Teraz jego stan zdrowia rysuje się w czarnych barwach. „Super Express” nie ma dobrych wiadomości dla fanów Jerzego Połomskiego. Co się dzieje w Skolimowie?

Jerzy Połomski dał nam tak świetne piosenki i przeboje jak „Bo z dziewczynami”, „Każdemu wolno kochać”, „Daj” i „Cała sala śpiewa z nami”. Jego kariera dobiegła jednak końca, a 89-letni artysta przebywa obecnie w domu opieki w Skolimowie. Z jego zdrowiem nie jest niestety najlepiej i nie może wrócić do domu, ponieważ "stanowiłby zagrożenie". Cierpi m.in. na problemy z pamięcią.

Co się dzieje z Jerzym Połomskim? Mistrz miał urodziny

Jak informuje „Super Express”, Jerzy Połomski w niedzielę 18 września obchodził 89. urodziny. Z tej okazji, zgodnie z tradycją, powinien postawić urodzinowe ciasto przyjaciołom, którzy również przebywają w domu opieki w Skolimowie. Nie spotkał się jednak z pensjonariuszami. Jego menadżerka i opiekunka ujawniła „Super Expressowi”, że ciasto kupił, ale nie wyszedł ze swojego pokoju.

W Skolimowie jest taki zwyczaj, że jak ktoś ma urodziny, to stawia ciasto pozostałym pensjonariuszom. Zazwyczaj dzieje się to przy objedzie - mówi "Super Expressowi" menedżerka i opiekunka piosenkarza, Violetta Lewandowska. Okazuje się, że artysta nie będzie celebrował swojego święta wspólnie z mieszkańcami domu. - Oczywiście ciasto im postawi, ale raczej nie zejdzie, bo jest samotnikiem. Poza tym ma swoje lata – ujawniła opiekunka Jerzego Połomskiego. (Se.pl)

Super Express przekazał Jerzmu Połomskiemu życzenia urodzinowe poprzez opiekunkę. Mistrz odpisał!

Serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe. Pozdrawiam Czytelników "Super Expressu" – odpisał Jerzy Połomski na kartce.

My również dołączamy się do życzeń dla Mistrza. Trzymamy kciuki za dobre zdrowie i z okazji urodzin życzymy 200 lat!

Jerzy Połomski - Bo z dziewczynami [WIDEO]

logo Tu się dzieje