18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Organizuje sprawy związane z pochówkiem"

Połomski wybrał nagrobek. Smutne wiadomości o Mistrzu

Wojciech Kozicki
28.10.2022  13:55
Połomski wybrał nagrobek. Smutne informacje o zdrowiu Mistrza
Połomski wybrał nagrobek. Smutne informacje o zdrowiu Mistrza Fot: MARCIN RUTKIEWICZ/REPORTER

Jerzy Połomski już nie wystąpi na żywo. Niedawno otrzymaliśmy niepokojące informacje o jego stanie zdrowia. Teraz „Super Express” ujawnia, że legendarny polski pieśniarz i szansonista wybrał już nagrobek. Mistrzu, trzymaj się! Potrzebujemy cię!

Jerzy Połomski przebywa obecnie w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Niestety, sądząc po ostatnio ujawnionych informacjach, nie sądzimy, że 89-letni Mistrz wykona jeszcze na żywo „Bo z dziewczynami”, „Nie zapomnisz nigdy” lub „Cała sala śpiewa z nami”. Teraz „Super Express” ujawnia, że artysta wybrał już swój nagrobek. Podobno ustalił, że chce być pochowany razem z jego zmarłą niedawno siostrą. 

Jak się czuje Jerzy Połomski? Nowe informacje

Zgodnie z ustaleniami SE.pl, piosenkarz już "organizuje sprawy związane ze swoim własnym pochowkiem". Jego menedżerka ujawniła w rozmowie z „Super Expressem”, że wybrał już nagrobek. Zdecydował się na skromny pomnik i jest już po pierwszych rozmowach z firmą kamieniarską. Powstaje już projekt.

Obecnie jest tworzony projekt. Pomysł jest taki, by nagrobek był nawiązaniem do klasyki i elegancji, miał w sobie elementy piaskowca. Nie zabraknie również elementów artystycznych. Wstępny zamysł jest taki, że na płycie będzie postać Jerzego z mikrofonem. Zastanawiam się czy będzie to zdjęcie, czy może rysunek. Ale, tak jak mówię, jest to wstępny pomysł, który może się zmienić – podsumowała Violetta Lewandowska, menedżerka i opiekunka piosenkarza. (Super Express)

Połomski Jerzy Bo z Dziewczynami 1978

Czytaj także