18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polsat zdecydował

Kowalewski odchodzi. Zły stan zdrowia

Wojciech Kozicki
18.11.2020  18:36
Gąąsowki zastąpi Kowalewskiego jako święty Mikołaj
Gąąsowki zastąpi Kowalewskiego jako święty Mikołaj Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Legendarny polski aktor Krzysztof Kowalewski w coraz gorzej formie. Polsat zdecydował, że nie wystąpi w tym roku w Mikołajkowym Bloku Reklamowym w roli świętego Mikołaja. Zastąpi go Piotr Gąsowski.

Dobroczynna akcja Polsatu, czyli Mikołajkowy Blok Reklamowy, to od 2004 roku Krzysztof Kowalewski jako święty Mikołaj. W tym roku aktor nie wcieli się w sympatyczną postać. Stan zdrowia nie pozwala mu już na wzięcie udziału w akcji charytatywnej.

Kowalewski odchodzi, zastąpi go Gąsowski

Kto w takim razie wcieli się w Mikołaja w Polsacie? Fundacja Polsat na Instagramie potwierdziła oficjalnie, że Kowalewskiego zastąpi Piotr Gąsowski, który prowadzi program „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Jak przypominają media, 83-letni Kowalewski ma poważne problemy ze zdrowiem, a wiosną trafił do szpitala z powodu problemów z sercem. Porusza się o lasce i nie pokazuje się już w mediach.

W tej edycji dobrze Wam znany Mikołaj – Pan Krzysztof Kowalewski, który jest z nami od samego początku, wybrał się na krótki urlop. Ale znalazł idealne zastępstwo, swojego przyjaciela- @piotr.gasowski.official , któremu przekazał czapkę - pisze Fundacja Polsat na Instagramie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej