18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie darują im tej nocy

Polsat organizuje SYLWESTRA Z KRYMINAŁEM? Na scenie Doda i Kozidrak

13.12.2021  16:47
beata Kozidrak podnosi się po pijackim rajdzie. Wystąpi w Polsacie
beata Kozidrak podnosi się po pijackim rajdzie. Wystąpi w Polsacie Fot: TRICOLORS/East News

Polsat chce prześcignąć TVP w organizacji Sylwestra i ściąga na swoją imprezę najgłośniejsze ostatnio nazwiska. Problem w tym, że głośno było o ich gwiazdach nie ze względu na umiejętności... To artyści skompromitowani.

Pandemia trwa, ale bierze sobie wolne na Sylwersta. Tak postanowił polski rząd, który ogłosił, że od 15 grudnia zamyka wszystkie dyskoteki i imprezownie, ale daje dyspensę od przepisów na 31 grudnia i 1 stycznia.

A skoro tak, to zaczął się wyścig na zorganizowanie najlepszej imprezy. Już wiadomo, że TVP wystartuje ze swym tradycyjnym "Sylwestrem marzeń", na którym wystąpi cała masa gwiazdek discopolo. Dłużny nie zostaje Polsat, który szuka godnej konkurencji. I trzeba przyznać, że wymyślili sobie ciekawy klucz doboru artystów.

Sylwester w Polsacie = impreza skompromitowanych gwiazd?

Oto bowiem na scenie wybudowanej na Stadionie Śląskim pojawią się gwiazdy skompromitowane. Prym wieść ma okrzyknięta królową polskich autostrad Beata Kozidrak, która pierwszego września urządziła sobie pijacki rajd ulicami Warszawy, a teraz odwołuje się od zasądzonego za ten czyn wyroku.

Zaraz za nią kroczy Dorota Rabczewska "Doda", która wplątała się w szemrane interesy byłego męża i usłyszała ostatnio zarzuty prokuratorskie.

Trzecia sława nie zadarła z prawem, za to z fanami i owszem. To Paweł Domagała, który zaledwie przed miesiącem rozwścieczył Polaków kompromitującą go interpretacją "Listu do M" Dżemu. Nieudany występ go nie zraził, zdaje się za to, że skłonił ku przemyśleniom. Dotąd Domagała zarzekał się, że na żadnej sylwestrowej imprezie nigdy nie wystąpi. Cóż... właśnie się złamał.

Plejada gwiazd na Sylwestrze Polsatu

Poza Dodą, Beatą Kozidrak z zespołem Bajm i Pawłem Domagałą, na scenie "Sylwestra szczęścia 2021/22" wystąpią takie gwiazdy jak Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska, Cleo, Danzel, Liz Mitchell czy Dr Alban. Imprezę poprowadzą nieśmiertelny Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon, a uświetniać ją będą taneczne popisy między innymi Rafała Maseraka. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.