18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to ma sens?

Szok w "Świecie według Kiepskich". WYMIENIĄ PAŹDZIOCHA I BOCZKA?

06.11.2020  13:16
Świat według Kiepskich. Wymienią Boczka i Paździocha?
Świat według Kiepskich. Wymienią Boczka i Paździocha? Fot: Michal WARGIN/East News

Polsat nie odpuszcza i chce kontynuować produkcję serialu "Świat według Kiepskich". Wymienią Paździocha i Boczka na nowych?

"Świat według Kiepskich" gości na ekranach Polsatu już od dwudziestu lat, teraz jednak dalsza produkcja wisi na włosku. Choć serial przynosi stacji kokosy, możliwe, że nowe odcinki nigdy nie powstaną. Wszystko przez problemy z obsadą.

W październiku z powodu koronawirusa SARS-COV-2 zmarł jeden z głównych aktorów serialu - Dariusz Gnatowski. Mężczyzna od samego początku produkcji wcielał się w postać Arnolda Boczka i był jedną z ulubionych postaci wśród widzów. Bez niego to już nie to samo. Co gorsza, coraz głośniej mówi się też o odejściu z planu Ryszarda Kotysa, który gra Paździocha. Aktor ma poważne problemy ze zdrowiem i dalsza gra może okazać się dla niego niemożliwa. Co zrobią producenci?

"Świat według Kiepskich" i nowy Boczek?

Polsat chce za wszelką cenę utrzymać serial przy życiu, wpadli więc na szokujący pomysł znalezienia nowego Boczka. Jest już cała lista aktorów, którzy mieliby się wcielić w następcę Dariusza Gnatowskiego.

Pod uwagę brany jest między innymi znany szerokiej publiczności Cezary Żak ("Ranczo", "Miodowe Lata"), ale też nieco mniej popularni aktorzy. To między innymi jedna z twarzy Polsatu Witold Wieleński, znany z takich produkcji jak "Pierwsza miłość" Czy "Echo serca". Kolejna opcja to Michał Piela - gwiazdor serialu "Ojciec Mateusz". Czy któryś z panów będzie w stanie uratować "Kiepskich"?

Producenci serialu rozważają też ponoć radykalne kroki zatrudnienia celebrytów, którzy zbyt wiele z aktorstwem wspólnego nie mają, mogą za to przyciągnąć do serialu nową publikę. Mowa między innymi o kontrowersyjnym strongmanie Mariuszu Pudzianowskim i wytatuowanym raperze i zawodniku MMA Popku (Paweł Mikołajuw). Czy to ma szansę wypalić?