Dramat rodziny

Polsat w żałobie. Nie żyje gwiazda uwielbianego show

Malwina Kossela
07.02.2020  10:47
Polsat w żałobie. Nie żyje gwiazda uwielbianego show
Polsat w żałobie. Nie żyje gwiazda uwielbianego show Fot: Instagram/czterywesela

Polsat pogrążył się w żałobie. Nie żyje młoda gwiazda lubianego show. Osierociła dwójkę małych dzieci i pozostawiła męża w głębokiej żałobie. 

Polsat i jego wierni widzowie pogrążeni są w żałobie. Nie żyje młodziutka gwiazda popularnego show "Cztery wesela" - Ola. Kobieta przegrała walkę z chorobą nowotworową. Na świecie pozostawiła zrozpaczonego męża i dwoje małych dzieci.

Ola dowiedziała się o chorobie, kiedy była w ciąży z młodszą córeczką. Na szczęście dzieciątko urodziło się zdrowe, a jego mama mogła zacząć leczenie. W piekle chemioterapii, program telewizji Polsat był dla niej odskocznią i pozytywną rozrywką.

Polsat w żałobie. Nie żyje gwiazda programu "Cztery wesela"

"Cztery wesela" to format polegający na tym, że cztery panny młode nawzajem oceniają swoje uroczystości weselne. Polacy wesela lubią, dlatego cieszy się on całkiem dużą popularnością. 

Znajomi zmarłej Oli zapewniają, że bawiła się ona podczas realizowania tego projektu świetnie i przyniósł jej on ogromną radość. 

Dobrze bawiła się podczas realizacji zdjęć, a to było w tamtym momencie najważniejsze. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę jak Ola!

- czytamy w mediach społecznościowych.

Produkcja programu "Cztery wesela" składa najszczersze kondolencje rodzinie Oli. Jak nam powiedział jej mąż Arek, udział w programie był dla niej odskocznią od choroby. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę

- pojawił się taki komunikat na instagramowym fanpage'u programu.

My z całego serca współczujemy najbliższym Oli. 

Przeczytaj więcej
Komentarze