18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapamiętają jej to do grobowej deski?

Polka wykorzystała śmierć matki do reklamy butów

Wojciech Kozicki
31.05.2020  13:01
Reklamuje buty śmiercią matki - pójdzie przez to boso?
Reklamuje buty śmiercią matki - pójdzie przez to boso? Fot: Value Stock Images/East News - zdjęcie ilustracyjne

Golec uOrkiestra śpiewała, że „pieniądze to nie wszystko”. Wtedy jednak nie działał Instagram, a polskie celebrytki nie dostawały pieniędzy za wywlekanie swojego życia prywatnego. Okazuje się, że nawet śmierć matki jest dobra, by wypromować nowe buty. Influencerka pójdzie przez to boso?

Posty sponsorowane na Instagramie to bezlitosne narzędzie do zarabiania pieniędzy za reklamy produktów. Jak donosi Plotek.pl, influencerka Iwi Malinowska posunęła się o krok za daleko. Obserwuje ją jak na razie tylko 12 tys. osób, ale jest gotowa na znacznie większą sławę i najwyraźniej dla fejmu zrobi wszystko. Wywołała właśnie swój pierwszy wielki kryzys w social mediach. 

Reklamy i posty sponsorowane na Instagramie - zabójcza promocja

Opublikowała nowy post na Instagramie z okazji Dnia Matki. Opowiedziała jak jej zmarła mama kiedyś wyszukiwała z nią promocje na buty w sieci. Przy okazji oznaczyła znaną firmę obuwniczą i ogłosiła, że są dostępne aktualnie nowe rabaty i promocje.

Moją mamę odwiedzam już tylko na cmentarzu. Moja mama była mistrzynią Internetu i wyszukiwania perełek i promocji różnego typu, uwielbiała też buty, chociaż sama ich nie nosiła. Cieszyła ją każda para, którą kupiłam i wspólnie wymyślałyśmy stylizacje na dyskoteki czy randkę.. Dziś wybierając kolejne buty z kolekcji… Myślę o niej i wiem, że najbardziej cieszyłaby ją tak duża zniżka (aktualnie na stronie…)… - pisze influencerka na Instagramie.

Swoim postem wywołała oburzenie wielu osób. Odpowiedziała jednak na krytykę i zapowiedziała, że na swoim koncie na Instagramie będzie publikowała co jej się podoba. Amen.

Zabójcza promocja butów na Instagramie
Zabójcza promocja butów na Instagramie Fot: Plotek.pl

 

Przeczytaj więcej
Komentarze