18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coming out artystki

Polska wokalistka jest lesbijką. "Wyru**ać was?"

25.10.2019  20:07
Polska wokalistka o swojej orientacji seksualnej - coming out poszedł jej śpiewająco?
Polska wokalistka o swojej orientacji seksualnej - coming out poszedł jej śpiewająco? Fot: Facebook

„Tęczowy piątek” w szkołach wywołał burzę mediach, a akcję wsparły największe polskie gwiazdy. Wokalistka Iwona Skwarek z zespołu Rebeka poszła o krok dalej i zdecydowała się na coming out. Jest lesbijką.

Iwona Skwarek z zespołu Rebeka może nie była bardzo znana, ale teraz mówią o niej wszystkie media. Wokalistka w wywiadzie dla „Wysokich obcasów” wyznała, że jest lesbijką.

Skwarek przyznała, że do coming outu skłoniła ją obecna sytuacja w kraju i nie da się zastraszyć. Opowiedziała przy okazji jak była szykanowana, gdy np. pocałowała swoją dziewczynę na ulicy, a potem napisała o tym piosenkę „Pocałunek”.

Na przykład kilka lat temu, kiedy wychodziłyśmy od znajomych i żegnałyśmy się na skrzyżowaniu, dotknęłam jej policzka… Nagle jakiś facet obrócił się i krzyknął: „Wyruchać was?” – wyznała Skwarek. (wysokieobcasy.pl)

Opowiedziała, że o swojej orientacji seksualnej powiedziała rodzicom, gdy miała 16 lat. Zabrali ją wtedy do psychiatry, by upewnić się, czy homoseksualizm to choroba. Obecnie jednak relacje jej partnerki z jej rodzicami wydają się układać dobrze, bo mama gotuje dla niej wegańskie potrawy, spędzili też razem Wigilią.

Rebeka - "Fale":