18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zgasła młoda polska gwiazda

Polski raper nie żyje. "Pogłoski o samobójstwie"

22.10.2019  08:27
Młody polski raper Zioło nie żyje  - jaka była przyczyna śmierci?
Młody polski raper Zioło nie żyje - jaka była przyczyna śmierci? Fot: Pixabay.com

Polski raper Zioło, a właściwie Michał Ziółkowski nie żyje. Miał dopiero 30-lat i stał się już sławny na polskiej scenie, m.in. współpracując z gwiazdami. Jaka była przyczyna śmierci?

Nie żyje raper  Michał "Zioło" Ziółkowski. Jego znajomi poinformowali, że młoda gwiazda polskiej sceny odeszła, ale przyczyna śmierci nie została ujawniona. Strona "Rap MATTers – podcast Mateusza Osiaka" pisze, że pojawiły się pogłoski o samobójstwie rapera.

Gdzieniegdzie pojawia się info, że raper Zioło popełnił samobójstwo. Wciąż mam nadzieję, że to przykry fejk, ale kilka źródeł potwierdza. Trudno jakkolwiek to skomentować - podaje Rap MATTers podcast Mateusza Osiaka
Fatalne wieści z Wrocławia. Nie żyje jedna z najbardziej błyskotliwych postaci polskiego podziemia, raper i producent Zioło informuje  serwis „Popkiller”.

Zioło nagrał płyty "Siema LP" (2010), "Hip-Hop" (2012) i "Cokolwiek" (2015). Współpracował z Ten Typ Mes, KęKę, Pyskatym, Proceentem, Laikem, Kiddem i Skorupem. W 2013 roku został wybrany jednym z Młodych Wilków Popkillera.

Media przypominają, że kilka miesięcy temu Zioło mówił o swoich ogromnych długach i oferował nawet spotkania ze sobą za pieniądze. Spłacał również długi swojej byłej dziewczyny.

Od początku roku praktycznie 100% moich środków schodzi na spłatę zadłużenia mojego i mojej byłej śp. dziewczyny. Ostatnio doszło do tego 3000 zł grzywny sądowej (zgadnijcie za co, tak, za to) – przez którą mam notabene zablokowane konto i środki na nim. Chciałbym sobie w końcu pierwszy raz od dwóch lat zrobić jakieś mini-wakacje. Nie musząc jednocześnie jeść codziennie kanapek z makaronem – pisał Zioło (glamrap.pl)

Zioło - Ofiary/Głupi:

logo Tu się dzieje