18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć w górach

Polski youtuber nie żyje. Potworny wypadek

Wojciech Kozicki
27.02.2020  12:15
Młody polski youtuber i wypadek w górach - Tatry zabrały kolejne życie
Młody polski youtuber i wypadek w górach - Tatry zabrały kolejne życie Fot: Pixabay/Alicja

Wypadek w Tatrach – tym razem w słowackich górach zginął polski youtuber Dominik Socha. Media podają, że przyczyną śmierci był upadek na górskim szlaku.

Młody polski youtuber Dominik Socha nie żyje. Jego bliscy poinformowali na YouTube, że wraz z kolegą Krzysztofem „zginęli spadając związani liną pod drogę na Małym Kieżmarskim”. Prawdopodobnie nastąpiło złamanie pogody w górach, a młodzi mężczyźni spadli z dużej wysokości. Media donoszą, że pod drogą Filar Grosza odnaleziono dwa ciała.

Z ogromnym żalem pragniemy was poinformować, że dnia 21.02.2020 roku nasz ukochany brat Dominik zginął w tragicznym wypadku w Tatrach Słowackich – poinformowali bliscy Dominika w serwisie YouTube w filmie pożegnalnym.

Dominik by zafascynowany górami, a Tatry były jego pasją, którą starał się zarażać innych. Na YouTube pokazywał swoje wędrówki w Tatrach Wysokich, ale zdobywał też takie szczyty jak Mont Blanc, Eiger i Matterhorn. Na filmach pokazywał m.in. Orlą Perć i przejście zimowe (Zawrat-Krzyżne)

Uroczystości pogrzebowe Dominika Sochy odbędą się 27.02 w czwartek o godzinie 13:00 w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą.

Polski youtuber zginął w Tatrach

Przeczytaj więcej
Komentarze