18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające zdjęcia samochodu

Polski zespół miał wypadek. Potężne uderzenie i śmierć

18.09.2019  15:31
Polski zespół disco polo Boma i poważny wypadek samochodowy
Polski zespół disco polo Boma i poważny wypadek samochodowy Fot: Facebook/DiscoPortal

Zespół Boma, czyli gwiazda polskiego disco polo, miał poważny wypadek samochodowy. Jeleń na drodze mógł oznaczać śmierć, ale muzykom udało się przeżyć i pokazali na Facebooku zdjęcia skasowanego samochodu po wypadku. Dalej będą mogli wykonywać takie hity jak „Cicha lecz szalona” oraz „Sen o bajerze” grając koncerty. Jeleń miał mniej szczęścia...

Marcin Jaworski i Bogdan Palak z zespołu Boma nocą jechali drogą krajową nr 62, między Płockiem a Włocławkiem. Jak podaje DiscoPortal, w miejscowości Mostki doszło do wypadku samochodowego z udziałem jelenia. Kierowca nie zdążył wyhamować chociaż jechał zgodnie z przepisami i nie przekroczył dozwolonej prędkości.

Szok i niedowierzanie mieszało się ze strachem o swoje życie. Zapalając światła awaryjne opuścili uszkodzony pojazd. Po oględzinach zobaczyli jak bardzo samochód uległ zniszczeniu. Zwierzę leżało martwe na poboczu – podaje wspomniany portal.

Samochód został skasowany, ale muzykom nic się nie stało, mają jedynie kilka zadrapań i trochę pokaleczyły ich odłamki szkła. Policja stwierdziła, że mieli dużo szczęścia, bo jeleń był sporych rozmiarów i mogło się to skończyć tragicznie.

Dziękuję Bogu, że nad nami czuwa. Żyjemy – poinformował fanów  Marcin Jaworski.

BOMA - z Bomą balet - teledysk:

Przeczytaj więcej
Komentarze