18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciało mówi: "DOŚĆ"

Popek ma POWAŻNE problemy zdrowotne. Potrzebował pomocy

06.07.2021  17:56
Popek Monster w szpitalu
Popek Monster w szpitalu Fot: Andrzej Kulpita/East News

Popek Monster zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Konieczna była interwencja lekarska, by ulżyć mu w cierpieniach. Co dzieje się konkretnie z kontrowersyjnym muzykiem?

Popek Monster wszedł do świata show-biznesu - wzbudzając we wszystkich ogromnie skrajne uczucia. Wytatuowane gałki oczne i całe ciało, złote zęby i wiele innych aspektów jego wyglądu często stanowiło niszczący wzorzec dla młodzieży.

Popek pozował w mediach społecznościowych na osobnika niezniszczalnego, ale nikt z nas taki nie jest. Muzyk musiał skorzystać z pomocy lekarskiej, kiedy bardzo źle się poczuł - całość relacjonował na swoim Instagramie. Czy to upały tak ogromnie wycieńczyły Monstera?

Otóż Popek nie jest wcale taki zdrowy, jak mogłoby się wydawać. Muzyk niedawno nabawił się poważnej kontuzji ręki przed walką w Fame MMA z Kizo. Do ręki wstawiono mu specjalne druty, by kontuzja szybciej się zaleczyła.

Popek Monster trafił pod opiekę lekarza

"Pani doktor poszła po ciśnieniomierz dla koni, bo wszystkie są na mnie za małe" - zażartował Popek, pokazując leżące obok przyrządy i udowadniając, że poczucie humoru nie opuszcza go w takich trudnych chwilach.

Najwyraźniej ostatni czas nadwyrężył jego zdrowie jeszcze bardziej. Popek przyznał się, że zupełnie odstawił alkohol, by bardziej o siebie zadbać: "Jestem pijany powietrzem" - żartował dalej. Co takiego stało się, że trafił do szpitala?

Pamiętacie "Taniec z Gwiazdami", jak mi się w głowie kręciło? Powtórka z rozrywki

- wyjawił gwiazdor.

W komentarzach fani życzą mu jak najszybszego powrotu do zdrowia i wyrażają ogromne wsparcie dla swojego idola. My również dołączamy się do tej wspierającej grupy - mamy nadzieję, że Popek szybko wydobrzeje.

Czytaj także