18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Król Albanii cierpi

Popek wyszedł ze szpitala. Czarno widzi swoje zdrowie?

Wojciech Kozicki
08.07.2021  12:36
Popek wyszedł ze szpitala. Król Albanii ma problemy neurologiczne?
Popek wyszedł ze szpitala. Król Albanii ma problemy neurologiczne? Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Fani mogą odetchnąć z ulgą, Popek wyszedł ze szpitala. Jaki jest jego stan zdrowia i czy jeszcze zmierzy się w oktagonie w formule MMA? Sprawa jest ciężka jak noc w albańskim raju!

Kilka dni temu fani rapu i sportów walki wstrzymali oddech – Popek trafił do szpitala! Powodem były niepokojące zawroty głowy, które muzyka-wojownika dręczyły już wcześniej. W końcu konieczna była jednak interwencja lekarstwa. Artysta postanowił zabrał głos w sprawie i powiedzieć fanom jak się czuje.

Popek w szpitalu, problemy zdrowotne rapera

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy Popek „czuł się pijany powietrzem”. Podobny dyskomfort czuł już podczas udziału w programie „Taniec z gwiazdami”. W relacji na Instagramie wyjaśnił, że poddano go wielu badaniom, w tym wykonano także rezonans magnetyczny. Zapewnił, że będzie swoich miłośników na bieżąco informował o swoim stanie zdrowia. Twierdzi, że na razie wszystko jest okej, a przyczyna zawrotów głowy nie została wyjaśniona. Podkreślił, że to na pewno nie skutek picia alkoholu, bo jest trzeźwy od kilku miesięcy.

W najnowszym InstaStory Popek podziękował swoim fanom za liczne wiadomości i komentarze, w których wyrażali swoją troskę. Raper cieszy się, że wielbiciele się o niego martwią. Jednocześnie poinformował, że badania, które przeprowadzono, nie wykazały niczego niepokojącego – podaje Radio ZET.

Czy dolegliwości Popka mogą być związane z jego walkami na KSW? Wielokrotnie otrzymywał ciosy w głowę, więc nie można wykluczyć, że coś się tam „popsuło”.

Gang Albanii - Albański raj [TELEDYSK]