18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłe?

Poród w szeregach TVP. Zaprezentowano szczegóły

10.05.2021  19:10
TVP: Ida Nowakowska urodziła
TVP: Ida Nowakowska urodziła Fot: VIPHOTO/East News

Ida Nowakowska urodziła swoje pierwsze dziecko. 31-letnia gwiazda TVP powitała na świecie pociechę. Fani tancerki znają już wszelkie szczegóły tej sytuacji. Całej rodzinie pozostaje szczerze gratulować.

31-letnia gwiazda TVP i jurorka programu "Dance Dance Dance" urodziła swoje pierwsze dziecko. Przez całą ciążę bardzo cieszyła się na to nowe, rodzicielskie wyzwanie. Jak utrzymywała - od zawsze marzyła, by zostać mamą.

Termin mam na połowę maja, ale do tej zmiany w życiu przygotowywałam się właściwie od małego dziecka, bo zawsze marzyłam o tym, żeby być mamą. Nie bardzo wiem, skąd się to wzięło. Może dlatego, że bardzo kocham moich rodziców

– wyznała jeszcze niedawno Ida Nowakowska.

TVP wiwatuje! Ida Nowakowska urodziła

Ona i jej mąż, Amerykanin Jack Herndon cieszą się z narodzin pierwszego syna, który na świat przyszedł dosłownie chwilę przed planowanym terminem. Ida Nowakowska nie ukrywa swojej radości, a życzliwe jej osoby dzielą się tą sprawą z fanami tancerki.

Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu

- mówi informator Super Expressu.

Aktualnie przed gwiazdą i jej małżonkiem bardzo trudny moment - muszą wybrać odpowiednie imię dla swojego synka. "Ze względu na rodzinę Jacka staramy się, żeby imię nie było trudne do wymowy po angielsku. Jestem wielką fanką typowo polskich imion, takich troszeczkę starodawnych, i podoba mi się, że jest do nich teraz taki powrót. Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi, bo wiemy, że imię idzie z nami przez całe życie. Ja swoje lubię, było wyjątkowe, gdy dorastałam" - wyznawała jeszcze niedawno Ida Nowakowska.

Może powinni postawić na swojsko brzmiącego Jacka, na cześć szefa Idy Nowakowskiej - Jacka Kurskiego, który sam z resztą niedawno po raz kolejny został ojcem. Jego żona z drugiego ślubu kościelnego powiła mu córeczkę.

Baby boom w TVP jeszcze długo się pewnie nie skończy!