18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poseł bez serca

Polityk PiS uderza w chorego Piaska

Wojciech Kozicki
18.03.2021  18:05
Bolesław Piecha z PiS uderza w Piaska
Bolesław Piecha z PiS uderza w Piaska Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Andrzej Piaseczny jest zakażony COVID-19 i walczy o życie w szpitalu. Piasek pokazał wideo na Instagramie, na którym ma poważne problemy z oddychaniem. Tymczasem polityk PiS Bolesław Piecha nie ma jednak dla Piaska litości.

Andrzej Piaseczny opublikował wideo na Instagramie, na którym dramatycznie walczy o każdy oddech i przestrzega Polaków, by bardziej o siebie dbali. Celebrytka Viola Kołakowska uznała, że udaje, to ściema i pewnie coś za to dostał. Tymczasem Bolesław Piecha z PiS również wbił szpilę wokaliście.

Bolesław Piecha z PiS uderza w Piaska

Piecha wywołał ogromne kontrowersje swoją wypowiedzią o Piasku w programie „Tłit” Wirtualnej Polski. Zamiast współczuć choremu piosenkarzowi, postanowił przypomnieć mu pewną imprezę z Nergalem i niedawną aferę.

Widziałem pewnego celebrytę, piosenkarza znanego, który na początku troszeczkę kozaczył, jeśli chodzi o obostrzenia, dystanse, tam chyba jakieś urodziny obchodził, i dzisiaj zapadł na tę chorobę - stwierdził. Życzę mu powrotu do zdrowia, ale niech to będzie przestroga, że z naturą - taką, jaką jest epidemia, jaką jest COVID-19 - żartować ani nonszalancko się zachowywać nie wolno – powiedział Bolesław Piecha. (Wirtualna Polska)

Chorobę Piaska skomentował także profesor Andrzej Fal, kierownik Kliniki Chorób Płuc szpitala MSWiA w Warszawie. W rozmowie z Wirtualną Polską zwrócił uwagę, że Piaseczny popełnił błąd, bo zbyt późno zgłosił się do szpitala. Ostrzega, że może to powodować poważne powikłania po COVID-19.

Piasek powiedział, że przez 10 dni chorował w domu. Młodzi, nie róbcie tego! Jeśli czujecie się źle, jesteście chorzy, nie trzeba udowadniać innym ani sobie, że dacie radę, że jesteście silni i wytrzymacie w domu. Im później pacjent się zgłasza, szczególnie jeśli już wcześniej miał bardzo wysoką gorączkę, duszności czy spadek saturacji tlenem i mimo tego nie zgłasza się do lekarza, pogarsza rokowania – powiedział Andrzej Fal.