18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

o.O

Potajemny ślub gwiazdora TVN! Fanów wmurowało w ziemię

04.01.2021  17:15
Gwiazdor TVN, Agustin Egurrola wziął ślub
Gwiazdor TVN, Agustin Egurrola wziął ślub Fot: Karol Makurat/REPORTER

Gwiazdor TVN, słynący z roli jurora i tancerza Agustin Egurrola, wziął latem potajemny ślub. Jak się okazało, przez tyle miesięcy udawało mu się to wszystko utrzymać w sekrecie. Jego szczęśliwa wybranka również w żaden sposób nie komentowała sprawy.

Gwiazdor TVN, Agustin Egurrola wziął potajemny ślub z piękną tancerką Dianą. Jak się okazuje, znany choreograf i juror programu "You Can Dance" powiedział uroczyste "tak" na przełomie lipca i sierpnia. O żonie celebryty wiadomo niewiele - poza tym, że również potrafi perfekcyjnie dotrzymać tajemnicy.

Agustin Egurrola za wszelką cenę chciał zrobić wszystko, by jego ślub nie trafił do mediów. Udało mu się to i wszyscy dowiedzieliśmy się o fakcie wiele miesięcy po tym, jak para rozpoczęła życie małżeńskie. W czasie uroczystości nad wszystkim czuwała zatrudniona przez gwiazdora TVN ochrona, która pilnowała - by żaden reporter się tam nie dostał.

TVN: Agustin Egurrola wziął potajemny ślub

Wesele celebryty znanego z TVN odbyło się czterogwiazdkowym hotelu "Pałac Mała Wieś" pod Grójcem. Agustin Egurrola pochwalił się piękną żoną sam, wiele miesięcy po ślubie, za pomocą mediów społecznościowych.

Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK!!! Razem możemy wszystko!!! Teraz już zawsze razem!!! Teraz DIANA & AGUSTIN!!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy!!!

- napisał Egurrola na Instagramie i opublikował ślubne zdjęcia.

Zdecydowanie postawa jurora "You Can Dance" jest w środowisku celebrytów co najmniej niepopularna. Gwiazdy zazwyczaj robią wszystko, by jak najwięcej reporterów towarzyszyło im w czasie wchodzenia na nową drogę życia. Tymczasem Agustin Egurrola wolał ten czas poświęcić wyłącznie patrzeniu w oczy pięknej Diany.

Przypominamy, że gwiazdor TVN wcześniej związany był z tancerką Niną Tyrką, z którą ma nawet 12-letnią córkę Carmen. Para rozstała się w roku 2015 i każde od tego momentu idzie swoją własną drogą.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze