Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Potworny nokaut w UFC. Wygrzmocił go jak dzik

Wojciech Kozicki
07.06.2020  15:44
Walka Cody Garbrandt - Raphael Assuncao - jeden strzał i amen
Walka Cody Garbrandt - Raphael Assuncao - jeden strzał i amen Fot: Twitter

Historia sportów walki to liczne zabójcze ciosy, niesamowite pojedynki i złamane kończyny. Walka na UFC 250 na pewno przejdzie do historii ze względu na potworny nokaut. Cody Garbrandt walnął w przeciwnika jak w dzwon!

Były mistrz wagi koguciej federacji UFC Cody Garbrandt (12-1) udwodnił, że lepiej z nim nie zadzierać. Przekonał się o tym Raphael Assuncao na gali UFC 250 w Las Vegas. Zadał cios jak z Mortal kombat!

Cody Garbrandt nie mógł pochwalić się dobrą passą. Ostatnią walkę wygrał 30 grudnia 2016 roku, trzy kolejne przegrał przed czasem, a poprzednio w oktagonie pojawił się w marcu 2019 roku. Po tak długiej przerwie powrócił w najlepszy z możliwych sposobów – pisze sport.radiozet.pl.

Raphael Assuncao ostatnio raczej nie jest w najlepszej formie. Przegrał walkę z Marlonem Moraesem i Cory Sandhagenem. Teraz poległ  w starciu z Garbrandtem, ale być może nic nie będzie pamiętał z tej walki. Przeciwnik jednym strzałem zgasił mu światło. Brazylijczyk otrzymał tak potężny cios w szczękę, że sędzia natychmiast przerwał walkę.

Jak widzicie, nie odniosłem kontuzji, nie mam nawet żadnych śladów na twarzy, jedynie rozciętą wargę. Popełniłem jeden błąd  - wyznał Assuncao po walce w mediach społecznościowych.