18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podstawówka grozy

Powierza szokuje. "Nauczycielka uznała, że jestem NIEDOROZWINIĘTA"

22.01.2020  13:53
Powierza szokuje. "Nauczycielka uznała, że jestem NIEDOROZWINIĘTA"
Powierza szokuje. "Nauczycielka uznała, że jestem NIEDOROZWINIĘTA" Fot: Jan BIELECKI/East News

Anna Powierza znana jest przede wszystkim z serialu Klan. Ostatnio aktorka zaczęła być bardzo aktywna w mediach społecznościowych, zwracając na siebie uwagę mediów.

Anna Powierza polubiła szokowanie fanów. Nie tak dawno pozowała nago w jeziorze, czując, niczym Edyta Górniak - wyjątkową bliskość z naturą. Teraz zdobyła się na jeszcze odważniejsze wyznanie. 

Ostatnio w Klanie się nie przelewa, więc nie dziwi specjalnie fakt, że Powierza zaczęła wpuszczać fanów do swojego życia prywatnego jeszcze bardziej niż dotychczas. Być może ma nadzieję na kolejne propozycje zawodowe.

Anna Powierza zwierza się fanom

Prywatnie Anna wychowuje 5-letnią córkę Helenkę. To właśnie opieka nad dziewczynką skłoniła artystkę do opowieści o tym, jakim ona sama była dzieckiem. Okazuje się, że szkoły nie wspomina kolorowo.

Byłam bardzo wycofana, lubiłam być sama i nie miałam potrzeby integrowania się z rówieśnikami. Po pierwszej klasie chcieli mnie wyrzucić z podstawówki, bo w ogóle się nie odzywałam. Nauczycielka uznała, że jestem niedorozwinięta i trzeba mnie wysłać do szkoły specjalnej

- opowiada o szkole w rozmowie z tygodnikiem Rewia.

Ostatecznie zmienił się wychowawca i edukacyjna droga Anny Powierzy jakoś dobrnęła do końca. Liczyliście na bardziej drastyczne zakończenie tej historii?