18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Naga prawda

Prawda o Królikowskim. Była dziewczyna zdradza wszystko

23.05.2022  19:25
Była dziewczyna zdradza prawdę o Antonim Królikowskim
Była dziewczyna zdradza prawdę o Antonim Królikowskim Fot: Pawel Wodzynski/East News

Była dziewczyna Antka Królikowskiego postanowiła zdradzić różne szczegóły na jego temat. Najbardziej znany młody rozwodnik w Polsce ma powody do obaw?

Antoni Królikowski na początku tego roku sam sobie strzeli w kolano. Najpierw wziął z Joanną Opozdą bajkowy ślub, by potem... Zostawić ją samą z ich nowo narodzonym synkiem. W eterze jest już pozew rozwodowy.

22 lutego 2022 roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Nie tylko bardzo źle znosiła stan błogosławiony, ale jeszcze jej biologiczny ojciec w sposób bestialski atakował swoją najbliższą rodzinę.

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła liczyć przynajmniej na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Nic bardziej mylnego, to właśnie on zrobił jej w najważniejszym momencie życia niewysłowioną krzywdę.

Była dziewczyna zdradza prawdę o Antonim Królikowskim

Teraz Antoniego Królikowskiego spotyka sama zła passa. Najpierw ujawnił, że choruje na stwardnienie rozsiane, a potem ludzie z jego bliskiego towarzystwa również zaczęli to i owo ujawniać. Tym razem do głosu doszła jego była dziewczyna.

Laura Breszka, jego była ukochana, doskonale wie, jakie podejście do życia prezentuje Antoni Królikowski. Jak się okazuje, kobieta w ogóle nie jest zaskoczona różnymi kontrowersyjnymi zachowaniami aktora.

"Nie, nie jestem zaskoczona jakoś szczególnie, ale nie dlatego, że jest złym człowiekiem. Ja nie doświadczyłam niczego złego z jego strony. Świat jest taki zaskakujący i brutalny. Ja w ogóle tak nie dziwię się ostatnio. Życie się toczy, różne sytuacje się dzieją i jestem za tym, żeby nie oceniać" – wyznała Breszka w rozmowie z Jastrząb Post.

Łączył życie rodzinne z imprezowym. Dalej myślę, że jest rodzinny. Ciężko nie być przy tak licznej rodzinie

- zdradziła jeszcze na jego temat.

No cóż, życia głowy domu jakoś mu się z imprezami nie udało połączyć... Może w następnych latach łatwiej pójdzie. 

Łączył życie rodzinne z imprezowym. Dalej myślę, że jest rodzinny. Ciężko nie być przy tak licznej rodzinie.

logo Tu się dzieje