18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żal i smutek

Prawdziwa przyczyna śmierci Kamila Durczoka. Przerwano milczenie

31.03.2022  19:19
Prawdziwa przyczyna śmierci Kamila Durczoka
Prawdziwa przyczyna śmierci Kamila Durczoka Fot: MAREK KUWAK/REPORTER

Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka, nie jest już zobowiązana do milczenia. Dlatego matka jedynego syna dziennikarza postanowiła powiedzieć całą prawdę na temat nagłej śmierci swojego dawnego partnera. Będziecie wstrząśnięci. 

Nagła śmierć Kamila Durczoka w wieku zaledwie 53 lat głęboko zaskoczyła jego fanów. Teraz była żona dziennikarza zdradza całą prawdę na temat niespodziewanego zgonu dawnego szefa "Faktów TVN".

Do placówki medycznej Kamil Durczok został przyjęty 15 listopada po południu, a jego zgon nastąpił 16 listopada nad ranem. Popularny prezenter cierpiał na wiele chorób i od jakiegoś czasu jego stan zdrowia nie był najlepszy.

Prawdziwa przyczyna śmierci Kamila Durczoka

Prawdę o nagłym zgodnie dziennikarza postanowiła zdradzić jego była żona - Marianna Dufek. Para przeżyła ze sobą ponad 20 lat i doczekała się dorosłego już dziś syna, Kamila.

Zmarł w szpitalu, po długiej chorobie. Był reanimowany

- powiedziała od razu po tej tragedii dla Pudelka Marianna Dufek.

Okazuje się jednak, że wtedy jeszcze pani Marianna Dufek nie mogła zdradzić dziennikarzom całej prawdy, bowiem obowiązywało ją milczenie. Teraz ustalenia, które zostały poczynione w czasie rozwodu z Kamilem Durczokiem wygasły i dziennikarka nie zamierza dłużej milczeć. Zdradziła całą prawdę o śmierci swojego byłego małżonka.

"Wiedział, że jest bardzo chory, i myślę, że podświadomie chciał końca. Po jego śmierci zadzwonił do mnie nasz dobry znajomy – transplantolog(...). Powiedział, że Kamil po pierwszym ataku, kiedy przeszedł transfuzję, wiedział, że konieczny jest przeszczep wątroby. Miał zacząć przygotowywać się do procedury, ale więcej nie zadzwonił. Musiałby przestać pić. I zacząć inaczej żyć, przestawić wiele rzeczy w głowie. Nie wyobrażam sobie też sytuacji, w której na dobre ruszyłyby procesy sądowe. Miał pełną świadomość, co mu grozi. Górę wziął jego gen autodestrukcji" - opowiedziała ze szczegółami Marianna Dufek.

Cały przełomowy wywiad z Marianną Dufek ukaże się już w środę na łamach "Fashion Magazine". Jesteście ciekawi, co jeszcze zdradziła żona czołowego niegdyś dziennikarza po tylu latach milczenia?

Czytaj także