18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"mija pięć lat"

Prezydent w łóżku z kochanką? Jolka wyznaje prawdę

25.05.2020  20:01
Prezydent i kochanka? Jolka Rosiek wyznaje prawdę
Prezydent i kochanka? Jolka Rosiek wyznaje prawdę Fot: Jolka Rosiek/Twitter

W czwartek 21 maja internet obiegły szokujące zdjęcia - kadry z filmu, w którym para uprawia seks. Od razu pojawiły się spekulacje - czy to prezydent? Jolka Rosiek zdradza szczegóły.

To był szok. W czwartek Jolka Rosiek - 27-latka, która utrzymuje, że łączyło ją z prezydentem wielkie uczucie - opublikowała na Twitterze trzy kadry z filmu. Na nich nagi mężczyzna z kobietą w łóżku. Internauci szybko stwierdzili, że męskim bohaterem fotek jest głowa państwa.

Pani Jola nie zamierzała komentować tych domysłów. Co więcej, zdjęcia szybko z sieci usunęła. W końcu jednak pękła i powiedziała, jaka jest prawda...

Kto jest na zdjęciach?

Faktycznie, fotki, które trafiły na Twittera, to kadry z filmu. Nie pochodzi on jednak z prywatnej biblioteki pani Jolanty. To... turecki film pornograficzny, co wyśledzili spostrzegawczy internauci. Także Jolka Rosiek szybko przyznała, że umieszczone przez nią w sieci screeny nie przedstawiają jej ukochanego. Zdjęcia zaś miała dostać od koleżanki.

Dajcie spokój. Wrzuciłam sobie fotki, bo ten facet jest bardzo podobny, do wiecie kogo... I tak mnie naszło, na wspomnienia. Ot, cała tajemnica - napisała na Twitterze.

Jolka dalej utrzymuje jednak, że nie tylko kochała prezydenta, ale była z nim w związku. Poznać się mieli tuż po pierwszej turze wyborów. Dla niej polityk chciał ponoć porzucić partię i władzę. Wyznawał jej też podobno miłość.

Za dwa tygodnie minie 5 lat, odkąd go poznałam. W sierpniu natomiast minie 5 lat, odkąd pierwszy raz usłyszałam od Niego "Kocham Cię" i pierwszy raz także i ja Mu te słowa powiedziałam - wyznaje 27-latka na Twitterze.

Prezydent z kochanką? Jolka Rosiek mówi prawdę
Przeczytaj więcej
Komentarze