18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polacy, wy bestie, nie wstyd wam?

Robią TO na grobie Krawczyka! Żona ma dość profanacji

13.10.2022  21:05
Profanują grób Krawczyka! Żona dość, wydała oświadczenie
Profanują grób Krawczyka! Żona dość, wydała oświadczenie Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Grób Krzysztofa Krawczyka i kolejna profanacja. Żona Krzysztofa Krawczyka Ewa Krawczyk ma dość i wydała w tej sprawie mocne oświadczenie. Co się dzieje na cmentarzu w Grotnikach?

Krzysztof Krawczyk miał spoczywać w spokoju, ale nie dane jest mu odpłynąć w spokojny rejs parostatkiem do wieczności. Nie dość, że jego rodzina walczy o jego testament i majątek, to "fani" dokonują profanacji na jego grobie. Żona Krzysztofa Krawczyk, czyli Ewa Krawczyk, ujawniła, że na grobie jej męża na cmentarzu w Grotnikach dochodzi do libacji alkoholowych i aktów kradzieży.

Skandal na grobie Krawczyka. Kradzieże i alkohol

Grób Krzysztofa Krawczyka będzie musiał zostać zmodyfikowany. Okazało się, że fani zostawiają tak dużo zniczy, że na kostce pozostaje wosk. Kostka cementowa zostanie zamieniona na granit lub marmur. Żona Krzysztofa Krawczyka zdecydowała się również odgrodzić pochówek męża.

Po pierwsze, wyłożyliśmy to kostką cementową, a ludzie jak przynoszą znicze, codziennie przybywa tam ok. 100 osób, tam całe wycieczki przyjeżdżają, wosk się rozlewa i jest brudno. W związku z tym zamienimy to na granit albo na marmur. Druga rzecz, którą od początku zapowiadałem, że nagrobek będzie ogrodzony takim płotkiem, jaki widzieliśmy u Elvisa Presleya w Memphis. Byliśmy z Krzysztofem u Elvisa w Memphis i nad jego grobem zaśpiewaliśmy „Love me Tender” – ostatnio zdradził Andrzej Kosmala w rozmowie z Plejadą.

To jednak nie jedyny problem na grobie Krawczyka. Wdowa po piosenkarzu w rozmowie z „Faktem” ujawniła, że przy grobie Krawczyka dochodzi do libacji alkoholowych.

 Raz pamiętam siedziałam sobie na ławeczce. Przyszła grupka studentów z piwkiem, 10-12 osób. Siedziałam i się nie odwracałam. Śmiali się, rozmawiali.

I to też jeszcze nie koniec. Polacy nie potrafią uszanować grobu Krawczyka i… kradną prezenty od fanów! Ewa Krawczyk wydała w tej sprawie zdecydowane oświadczenie!

Zwracam się z prośbą do osób, które od dłuższego czasu dopuszczają się kradzieży prezentów od Fanów na grobie mojego męża - Krzysztofa Krawczyka. Jest to bardzo nieodpowiednie i krzywdzące zachowanie z waszej strony względem mojej osoby. Jednocześnie zadajecie też przykrość ludziom, którzy przyjeżdzają na cmentarz do Grotnik z daleka i chcą pozostawić po sobie jakąś pamiątkę. Rozumiem, że nie każdemu mogą się takie rzeczy podobać, ale uszanujcie gest drugiego człowieka. Bardzo proszę, aby takie sytuacje przestały mieć miejsce – napisała żona Krawczyka.

Czytaj także