18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wybaczcie mi"

Program Martyny Wojciechowskiej ZNIKA Z ANTENY

24.08.2022  15:53
Program Martyny Wojciechowskiej znika z anteny
Program Martyny Wojciechowskiej znika z anteny Fot: TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Jak się okazuje, jeden z jej kultowych programów zniknie z anteny TVN. Gwiazda poprosiła o wybaczenie swoich rozczarowanych fanów.

Martyna Wojciechowska jest zdecydowanie uwielbiana przez wszystkich Polaków. Ostatnio jednak w jej życiu prywatnym nie działo się najlepiej. Prezenterka ma za sobą rozwód z Przemysławem Kossakowskim.

Być może problemy osobiste odbiły się na jej zdolności do pracy. Polską wstrząsnęła bowiem wieść o tym, że program Martyny Wojciechowskiej znika z anteny TVN. Prezenterka postanowiła wydać nawet specjalne oświadczenie.

Program Martyny Wojciechowskiej znika z anteny

Jesienią nie zobaczymy kolejnego sezonu programu podróżniczego "Kobieta na krańcu świata", który realizowany był od 2009 roku i wszystkim kojarzył się z flagowym wytworem Wojciechowskiej.

Martyna Wojciechowska po 25 latach pracy w telewizji, gwiazda postanowiła zrobić sobie przerwę w nagraniach. Prezenterka podjęła taką decyzję ze względu na bliskich i (jak sama napisała) sprawy prywatne. Nie wiadomo, co podróżniczka miała na myśli, ale wiele osób utożsamia to z nieudanym małżeństwem gwiazdy.

"Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę. Produkcja programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu. Bycie w drodze, na krańcach świata i realizacja filmów dokumentalnych to nadal moja największa pasja. Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie" - napisała w oświadczeniu gwiazda.

Będziecie tęsknić?