18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walka o życie

Piotr Krajewski ma raka. Szokujące zdjęcie ze szpitala

Wojciech Kozicki
16.10.2020  14:19
Projektant Piotr Krajewski i potworna diagnoza - trwa walka o życie i pieniądze na leczenie
Projektant Piotr Krajewski i potworna diagnoza - trwa walka o życie i pieniądze na leczenie Fot: ANDRZEJ STAWINSKI/REPORTER/East News

Piotr Krajewski walczy o życie. Okazuje się, że słynny projektant usłyszał tragiczną diagnozę – rak z przerzutami. Wiadomo też, że potrzebne są mu pieniądze na leczenie.

Piotr Krajewski na Instagramie przekazał dramatyczną diagnozę – rak z przerzutami. Znany z blond fryzury, pokazał szokujące zdjęcie w sali szpitalnej i bez włosów. 50-latek może na szczęście liczyć na wsparcie byłej żony Ewy, która zorganizowała zbiórkę na leczenie artysty.

Piotr Krajewski, choroba i historia wielkiej miłości

Jak opowiedziała Super Expressowi pani Ewa Krajewska, problemy ze zdrowiem Krajewskiego zaczęły się już w 2019 roku. W pewnym momencie nie miał już siły nawet, by usiąść przy stole w Wigilię.

Po Świętach było latanie po lekarzach, wielu. Aż trafiliśmy do Pani Onkolog, która zleciła wszystkie badania, jakie możliwie. Potem czekanie na wyniki, a to w naszym kraju jest najgorsze. Miesiąc, czasami dwa miesiące czekania na wyniki badań. Rak drobnokomórkowy płuc, oskrzeli, trzustki, wątroby i tchawicy – ujawnia Ewa Krajewska. (Super Express)

SE.pl przypomina, że pomimo rozwodu, Krajewski zawsze mógł liczyć na panią Ewę. Opiekowała się nim, gdy został brutalnie pobity i doznał urazu mózgu, który nie nawał się się do trepanacji i nawet jej nie rozpoznawał. Miał połamane kości czaszki, liczne krwiaki i wybite zęby. Wymagał całodobowej opieki, a gdyby nie była żona, projektant trafiłby do domu opieki.

Była żona Piotra Krajewskiego podkreśla, że pomimo rozstania, nie spotkałą przez 40 lat drugiego człowieka, który, „pomimo wszystko, ma w sobie tyle miłości do świata i ludzi. Siły wiary i pozytywnego nastawienia”.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze