18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

na to czekała

Przełom w rodzinie królewskiej. Królowa padnie z radości

03.12.2021  13:33
Harry przyjedzie do Wielkiej Brytanii? Przełom w rodzinie królewskiej
Harry przyjedzie do Wielkiej Brytanii? Przełom w rodzinie królewskiej Fot: George Rogers/SIPA/SIPA/East News

królowa Elżbieta II boi się, że jest już u kresu życia. Zaapelowała do swego zbuntowanego wnuka Harry'ego, by ją odwiedził. W relacjach między skłóconymi członkami rodziny królewskiej nastąpił ponoć wielki przełom.

Wielkie zmiany w rodzinie królewskiej. Kryzys goni kryzys ale oni się nie poddają. Królowa Elżbieta robi co może, by zażegnać spory, jednak sama biedaczka podupadła ostatnio na zdrowiu. Brytyjczycy przypomnieli sobie, że zasiadająca na tronie seniorka jest już dość wiekowa (ma 95 lat!) i wkrótce może jej zabraknąć. Coraz głośniej mówi się więc o tym, jak wyglądać będzie brytyjska rzeczywistość w dniu śmierci i w kolejnych dniach żałoby. I przede wszystkim - kto obejmie tron?

Ostatnio królowa apelować miała do zwaśnionych członków swej rodziny, by zaniechali kłótni, pogodzili się i dali jej w spokoju przeżywać ostatnie chwile życia. Elżbieta przeczuwa ponoć bowiem, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia mogą być jej ostatnimi.

Harry i Karol się pogodzili?

Z tego właśnie powodu monarchini prosić ma zbuntowanego wnuka, księcia Harry'ego, aby przyjechał do Wielkiej Brytanii świętować Boże Narodzenie z całą rodziną. Królowa bardzo chce też poznać w końcu swoją maleńką prawnuczkę Lilibet. Dziewczynka urodziła się w czerwcu, jednak jak dotąd nikomu w rodzinie nie było dane jej zobaczyć.

Na przeszkodzie do przyjazdu Harry'ego stoi jednak jego ojciec, książę Karol. panowie są skłóceni, nawet ze sobą nie rozmawiają. Po ostatnich apelach królowej postanowili ponoć jednak choćby spróbować się pojednać.

Karol był bardzo zraniony, gdy Harry i Meghan zrzucili na rodzinę rezygnację z pełnionych w niej ról i po prostu wyprowadzali się za granicę. (...) Harry i Karol nie rozmawiali przez dłuższy czas, ale teraz kanały komunikacji są otwarte

- donosi informator "Pe Six".

Zaznaczyć przy tym trzeba, że to dopiero początek drogi do naprawienia rodzinnych relacji. Panowie dalej podchodzą do siebie z dużą rezerwą i nie są zbyt przyjaźnie nastawieni. - Ich stosunki nie są raczej usłane różami. To nie tak, że teraz raz w tygodniu od serca rozmawiają przez telefon - mówi informator.

Czytaj także
Przeczytaj więcej