18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulujemy

Przełom w życiu serialowego Ferdka Kiepskiego. Co za informacja!

29.06.2021  14:57
Ferdek Kiepski będzie dziadkiem
Ferdek Kiepski będzie dziadkiem Fot: Grzegorz Ksel/REPORTER

Serialowy Ferdek Kiepski, czyli gwiazdor filmowy Andrzej Grabowski przechodzi wielkie zmiany w swoim życiu. Już wkrótce w jego rodzinie dokona się przełom - zostanie bowiem dziadkiem. Córka aktora jest w ciąży. Planeta składa najserdeczniejsze gratulacje.

Andrzej Grabowski jako Ferdek Kiepski podbił serca widzów raz na zawsze. W serialu Świat według Kiepskich jest niekwestionowaną gwiazdą, ale w okresie pandemii koronawirusa nad całą obsadą tego hitu zawisły czarne chmury.

Minione miesiące były szczególnie trudne dla wszystkich osób z obsady show. Cała Polska musiała oswoić się z wiadomością o śmierci Dariusza Gnatowskiego, serialowego Arnolda Boczka, który budził w rodakach ogromną sympatię. Niedługo później zmarł Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch. 

Świat według Kiepskich: Wspaniałe wieści u Ferdka!

Po tych tragicznych miesiącach osoby związane z obsadą Świata według Kiepskich miały nadzieję na odmianę losu. Szczęśliwie coś faktycznie zaczęło zmieniać się na lepsze, a doskonałym tego przykładem jest wspaniała wiadomość z życia Andrzeja Grabowskiego, głównego aktora serialu.

Serialowy Ferdek Kiepski prywatnie zostanie dziadkiem! Jego córka Katarzyna Grabowska, która również związana jest zawodowo z filmem i teatrem, spodziewa się dziecka. Ogłosiła to na Instagramie, dzieląc się swoją radością z innymi.

Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć, bo zrobione jakiś czas temu, zaczynają być coraz mniej aktualne. Niech się dzieje!

- napisała bardzo szczęśliwa Kasia.

Widać, że rodzinne radości kwitną w życiu Andrzeja Grabowskiego. Z pewnością będzie bardzo dumnym i zaangażowanym dziadkiem. 

Czytaj także