18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra prawda

Przeoczono pierwszy objaw choroby Anny Przybylskiej

06.10.2022  13:35
Anna Przybylska odeszła. Przeoczono pierwszy objaw choroby?
Anna Przybylska odeszła. Przeoczono pierwszy objaw choroby? Fot: Tomasz Zukowski/East News

Anna Przybylska była światłem, które zachwycało publiczność. Niestety, jej młode życie zabrała straszna choroba. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty o pierwszych objawach, z którymi zmagała się aktorka.

Anna Przybylska zmarła w roku 2014, dokładnie 5 października. Piękna aktorka ciężko zapadła na zdrowiu i ostatecznie rak trzustki zabrał jej młode, obiecujące życie.

Aktorka osierociła trójkę dzieci, które miała z piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem. Cała Polska pogrążyła się w rozpaczy po stracie tak wspaniałej gwiazdy, tym bardziej że ta w chwili śmierci miała zaledwie 36 lat. Teraz wspomnienia o Annie wracają z wielką siłą, bowiem na ekrany kin wszedł film jej poświęcony.

Pierwsze objawy choroby Anny Przybylskiej

Jak się okazuje, rak trzustki dawał o sobie znać już wcześniej, ale w sposób bardzo nietypowy. Anna Przybylska cierpiała na depresję i nikt nawet nie pomyślał, że może mieć ona źródło w nowotworze. Tak jednak było. Możemy długo gdybać o tym, co by było, gdyby lekarze zdiagnozowali gwiazdę wcześniej, patrząc szerzej na depresyjne objawy. Tym bardziej że zapoczątkowały je bóle żołądka, z którymi aktorka nie mogła sobie poradzić.

Anna Przybylska bardzo dbała o swoje zdrowie i zawsze stawiała na rozsądny tryb życia, tym bardziej że na raka trzustki zmarł również jej tata, więc była wyjątkowo czujna i badała się regularnie. Niestety, to nie uratowało jej życia.

Po Annie Przybylskiego pozostają wspomnienia i jej filmy, w których błyszczy ogromnym talentem. Jej najstarsza córka, Oliwia Bieniuk, planuje pójść w ślady znanej mamy i również zostać aktorką. 

Trzymamy za nią kciuki z całego serca i jesteśmy przekonani, że zmarła aktorka byłaby dumna ze swojej pociechy.