18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

może być nieprzyjemnie

Przerażenie w rodzinie królewskiej. Harry ujawni brudy w książce?

24.01.2022  16:42
Książę Harry pogrąży rodzinę królewską?
Książę Harry pogrąży rodzinę królewską? Fot: AU Media/Shutterstock

Rodzina królewska szykuje się na jubileusz 70-lecia panowania Elżbiety II, a książę Harry gotuje im kolejną niemiłą niespodziankę? Brytyjska monarcha przerażona jest tym, jakie brudy książę może wywlec w swej książce. 

Rok 2022 to bardzo ważny czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej. To właśnie teraz mija dokładnie 70 lat odkąd na tronie zasiadła królowa Elżbieta II. Kobieta objęła panowanie w Wielkiej Brytanii po śmierci swojego ojca, w dniu 6 lutego 1952 roku. Rok później 6 czerwca odbyła się jej oficjalna koronacja. Teraz zaś Anglicy i cały dwór szykują się do hucznego jubileuszu.

Na tak ważnych obchodach nie może zabraknąć najważniejszych członków rodziny. Fakt, królowa nie życzy sobie, by pojawiał się tam jeden z jej synów, co związane jest z poważnym skandalem. Książę Andrzej oskarżany jest o wykorzystywanie seksualne siedemnastolatki i czeka na proces. Miejsce na uroczystościach rocznicowych Elżbieta II szykuje za to dla wyrodnego wnuka i jego rodziny. Monarchini bardzo liczy na to, że Harry i jego żona Meghan, oraz dwoje dzieci Archie i Lilibet pojawią się w Wielkiej Brytanii.

Zobacz także

Książę Harry ujawni rodzinne brudy?

Tu pojawia się jednak nowy problem. Media donoszą, że Harry chce wydać swoje wspomnienia w postaci książki. Jego ojciec strasznie boi się tego, co ryżowłosy królewicz zawrze w pamiętniku. Do tego stopnia, że postanowił ingerować w plany królowej związane z rocznicą.

Książę Karol zabiega ponoć, by to właśnie u niego Harry zatrzymał się po przyjeździe z USA. Następca tronu planuje wybadać treść wspomnień i sprawdzić, czy aby Harry nie oskarża w nich swej macochy, księżnej Kamili. Jak bowiem donosi "The Sun", Harry od dawna ma pretensje do księżnej Kornwalii o zniszczenie małżeństwa jego rodziców i o liczne krzywdy, jakich doznał w dzieciństwie. Jednocześnie jest "zaciekle lojalny" wobec swej tragicznie zmarłej matki księżnej Diany.

- Harry Może obwiniać Kamilę za tragedie, których doznał dzieciństwie, oraz za traumę, którą to spowodowało - mówi informator The Sun.

Po przeciwnej stronie stoi książę Karol, który na ślubnym kobiercu z Dianą stanął niejako z obowiązku, mimo miłości do Kamili. On i księżna Kornwalii zeszli się dopiero po latach, a teraz Karol jest "głęboko opiekuńczy wobec żony". - Ostatnim, czego potrzebuje, zwłaszcza w roku obchodów, który powinien być poświęcony królowej, jest uderzenie w księżną - podaje The Sun.

Zobacz także