18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odeszła zbyt szybko

Przyczyna śmierci Niny Busk ściska za serce

19.07.2022  18:24
Przyczyna śmierci Niny Busk z "Sanatorium miłości"
Przyczyna śmierci Niny Busk z "Sanatorium miłości" Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Nina Busk była niekwestionowaną gwiazdą "Sanatorium miłości". Niestety, niedawno krajem wstrząsnęły wieści o jej odejściu. Choroba była silniejsza. Początkowo rodzina i przyjaciele nie wspominali o przyczynie zgonu, teraz się to zmienia. Łzy same nam płyną. 

"Sanatorium miłości" to jeden z najbardziej udanych formatów na antenie TVP. Polacy uwielbiają wesołych seniorów, którzy w odcinkach show szukają miłości, z którą spędzą jesień życia. Niestety, coraz częściej słyszymy o zgonach uczestników poprzednich edycji.

Przyczyna śmierci Niny Busk z "Sanatorium miłości"

Teraz krajem wstrząsnęła informacja o śmierci Niny Busk. Uczestniczka ta wyróżniała się szczególną pogodą ducha, wielką urodą i radością życia. Nic dziwnego, że teraz opłakuje ją cała Polska.

Nina Busk zmarła w sobotę nad ranem w jednym z toruńskich szpitali. Od kilku miesięcy zmagała się z ciężką chorobą, ale nie była sama. Do końca czuwała przy niej ukochana córka – Julita, która specjalnie przyleciała z Anglii, i oddani przyjaciele. Teraz dowiadujemy się, co konkretnie doprowadziło do zgonu pełnej życia i energii uczestniczki "Sanatorium miłości".

Nina Busk miała zaledwie 65 lat, z jej pogodą ducha to bardzo niewielka liczba. W ostatnich dniach swojego życia kobieta przebywała już w hospicjum. Jak ustalił portal tvp.info - seniorka walczyła z chorobą nowotworową. 

Pogrzeb Niny Busk odbędzie się 23 lipca 2022 roku o godz. 12:00 w kościele Św. Jakuba w Toruniu. Seniorce zależało na tym, aby dzień jej pożegnania nie był smutny. Jej przyjaciele z "Sanatorium miłości" z pewnością o to zadbają.

Czytaj także