18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oburzające?

Przypominamy, że ma ona 15 lat! Viki Gabor POKAZAŁA BIELIZNĘ

07.09.2022  15:01
Viki Gabor POKAZAŁA BIELIZNĘ
Viki Gabor POKAZAŁA BIELIZNĘ Fot: Paweł Wodzyński/East News

Viki Gabor z całą pewnością dojrzewa szybciej niż większość jej rówieśników. Nie zmienia to jednak faktu, że dziewczynka ma zaledwie 15 lat, a już... pokazuje bieliznę! Czy aby na pewno tak przystoi?

Viki Gabor jest zdolna, śliczna i ma wielu fanów. Niestety, w wieku 15 lat nie takie rzeczy, jak kariera, powinny być w centrum uwagi. Młodziutka gwiazda prawdopodobnie zaniedbuje szkołę, ale przede wszystkim skupia się na rzeczach, na które w jej wypadku jest stanowczo za wcześniej.

Viki Gabor POKAZAŁA BIELIZNĘ

Viki Gabor dojrzewa błyskawicznie, ale metryki sobie nie zmieni. Wciąż ma jedynie 15 lat i w takim wieku pokazywanie bielizny obcym ludziom w sieci jest nie tylko oburzające, ale również niebezpieczne.

W bardzo kobiecym wydaniu Viki Gabor pojawia się na scenie. W związku z tym pojawiło się sporo krytyki skierowanej do młodej wokalistki. Ostatnio mierzy się ona z bardzo nieprzyjemnym komentarzami, sugerującym, że przez makijaż i ubrania, wygląda znacznie dojrzalej, niż sugeruje metryka. Ostatnio na Instagramie zaprezentowała swoją bieliznę wystającą zza grzecznej, szkolnej stylizacji.

Dodatkowo nastolatka przyznała, że odkąd jej kariera nabrała tempa - oceny w szkole się pogorszyły, ale wciąż stoją na dobrym poziomie. Pozostaje tylko pytanie, czy to nie za dużo dla takiego dziecka?

W tym roku było bardzo ciężko z czerwonym paskiem. Mogłam go sobie dorysować, ale jestem fair i nie dorysowałam. W zeszłym roku był, w tym roku niestety nie ma tego czerwonego paska, ale może w następnym będzie. Zobaczę

- mówi Viki Gabor.

Czy w takim wydaniu i z takim nastawieniem Viki Gabor ma szansę na edukacyjne i naukowe sukcesy?

Viki Gabor z całą pewnością dojrzewa szybciej niż większość jej rówieśników. Nie zmienia to jednak faktu, że dziewczynka ma zaledwie 15 lat, a już... pokazuje

logo Tu się dzieje