18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pitbull to przy tym szczeniak?

Zwiastun filmu "Psy 3"! Teksty Lindy znowu będą kultowe!

Wojciech Kozicki
26.11.2019  15:41
„Psy 3. W imię zasad” - pierwszy trailer i już są recenzje...
„Psy 3. W imię zasad” - pierwszy trailer i już są recenzje... Fot: YouTube/HeliosPolska

Filmy „Psy” i „Psy 2. Ostatnia krew” to wspaniała historia polskiego kina, kultowe i najlepsze teksty, niezapomniane sceny. Aktorzy tacy jak Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura i Artur Żmijewski wykreowali niezwykłe role. To jednak nie koniec. W styczniu czeka nas premiera filmu „Psy 3. W imię zasad”, a w sieci pojawił się pierwszy zwiastun.

„Psy 3. W imię zasad” wkrótce w kinach. Bogusław Linda wraca jako Franz Maurer, a Pazura znów pojawi się jako podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy". W sieci pojawiła się już fabuła filmu, reżyser zdradził niektóre szczegóły produkcji. Czas więc na pierwszy trailer i sceny z filmu.

Zobacz także

„Psy 3. W imię zasad” i fabuła - Pasikowski jak Vega?

Bogusław Linda wychodzi z więzienia, a na jego drodze znów stanie Cezary Pazura. Można wywnioskować, że główny bohater będzie znów polował na Wolfa (Artur Żmijewski). Internauci obawiają się jednak, że reżyser Władysław Pasikowski najwyraźniej próbował nakręcić amerykański film akcji i stanie się jak Patryk Vega.

Premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” odbędzie się 17 stycznia. Obsada to m.in. Jan Frycz, Mirosław Baka, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański , Tomasz Schuchardt, Eryk Lubos, Arkadiusz Jakubik i Aleksandra Linda,

„Psy 3. W imię zasad” - pierwszy zwiastun filmu - TRAILER WIDEO:

logo Tu się dzieje