18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciężkie życie strongmana

Pudzian gotowy na śmierć. Spisał testament

Wojciech Kozicki
31.03.2021  12:46
Pudzianowski gotowy na śmierć. Ciężkie jest życie strongmana!
Pudzianowski gotowy na śmierć. Ciężkie jest życie strongmana! Fot: Andrzej Kulpita/East News

Sporty walki, szczególnie formuła MMA, to ogromne ryzyko. Każdy cios może być ostatnim zgaszeniem światła, każde uderzenie może oznaczać nokaut na amen. Mariusz Pudzianowski jest świadomy jak łatwo może zostać przerwana nic życia i już przygotował się na śmierć!

Mariusz Pudzian Pudzianowski u Kuby Wojewódzkiego w TVN i szokujące wyznanie o śmierci. Okazuje się, że nawet taki siłacz i pięciokrotny mistrz świata strongman mocuje się ze strachem przed śmiercią. Przyznał, że walki w MMA to dla niego lęk o życie. Ujawnił, że za każdym razem, kiedy zamyka się klatka, czuje niepewność i nie wie, czy z niej wyjdzie.

Pudzianowski i strach przed śmiercią

Okazuje się, że Mariusz Pudzianowski spisał już nawet testament. Trzyma też w domu kartkę z kodami do sejfów, a rodzina ma pozostawione dyspozycje na wypadek „najgorszego”.

Rywal też trenuje i jest wielkim chłopem. Mam lęk i się tego nie wstydzę. Zawsze zastanawiam się, czy wyjdę z klatki – powiedział Pudzian u Wojewódzkiego.

Walka może skończyć się dramatycznie, o czym Pudzian niedawno się przekonał, gdy dopadła go tak dramatyczna kontuzja, że nie był w stanie zejść samodzielnie z ringu. Skończyło się na rehabilitacji i „śrubach w tyłku”. Czy w końcu sporty walki okażą się wyzwaniem ponad jego siły?