18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cyce jak baletnice

Pudzian pokazał taniec piersi [WIDEO]

Wojciech Kozicki
19.02.2020  17:54
Męskie piersi tańczą - Pudzian na siłę szuka sensacji?
Męskie piersi tańczą - Pudzian na siłę szuka sensacji? Fot: Facebook/Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski miał podobno ogłosić koniec kariery, gdy doznał potwornej kontuzji podczas walki na KSW. Strongman wraca jednak do formy i właśnie zaprezentował swoje imponujące mięśnie klatki piersiowej. Jego taniec piersi to już hit internetu! Czy Dominator posiada najsilniejszy cyc na świecie?

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski wraca do walki. Na gali KSW 53 w Łodzi zamierza zmasakrować kolejnego przeciwnika, którego nazwiska nie chce jeszcze zdradzić. Na osłodę zaprezentował swoim fanom wideo z treningu na siłowni. Jego mięśnie klatki piersiowej pląsają w rytmie disco jak dwie filuterne tancerki!

Cholera nie mogę więcej trenować bo jest już efekt przetrenowania i rzuca mną na koniec. Czasami wieczorami siedzi się na sali i kotek bierze - pożalił się Pudzian na Facebooku pod wideo.

Zobacz także

Pudzian wydaje się jak głos Godlewskiej -  nie do zdarcia! Podczas walki na KSW 47 doznał kontuzji i nie mógł opuścić oktagonu o własnych siłach. Wkrótce pokazał zdjęcia szwów po operacji i „śruby w tyłku”. Okazało się, że nie wytrzymał jego mięsień dwugłowy uda. Jednak to prawdziwy wojownik i znów wydaje się w szczytowej formie. Czy wideo z "tańcem piersi" to sugestia, że weźmie wszystko na klatę?

Dwugłowy był kompletnie cały urwany i uciekł sobie w dół. Ale już wrócił na swoje miejsce za sprawą kilku panów – pisał Mariusz Pudzianowski na Facebooku.