18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tata Pudzian niczym Mama Muminka?

Pudzianowski ma dziecko? Oj, chyba się wygadał...

Wojciech Kozicki
24.05.2022  10:22
Pudzian ma dzieci? Sugestywna odpowiedź w Hejt Parku
Pudzian ma dzieci? Sugestywna odpowiedź w Hejt Parku Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Mariusz Pudzianowski w Hejt Parku wywołał ogromne emocje. Pudzian w Kanale Sportowym bronił swojego życia prywatnego niczym tytułu mistrzowskiego i trzymał gardę jak w oktagonie, ale chyba powiedział o jedno słowo za dużo. Czy najsilniejszy człowiek świata ma dziecko, o którym Polska nie ma pojęcia?

Mariusz Pudzianowski w Hejt Parku udźwignął ciężar pytań od widzów i Mateusza Borka. Fani Pudziana próbowali drążyć temat jego życia prywatnego, ale siłacz z KSW znany jest z tego, że milczy jak grób. Tym razem jednak chyba się wygadał, a przynajmniej dał Polakom pewną wskazówkę. Czy Pudzianowski ma dzieci?

Pudzian ma dziecko? Wypowiedź w Kanale Sportowym

Widzowie Kanału Sportowego zapytali Pudzianowskiego, kiedy w końcu 45-latek doczeka się „małych Pudzianków”. Sportowiec odpowiedział bardzo sugestywnie i jakby próbował nas skierować na pewien trop…

Jeśli ktoś jest bystry, inteligentny, to wie, o co chodzi. Jako facet jestem spełniony pod każdym względem. Pod każdym! - ujawnił Pudzian w Hejt Parku.

Życie prywatne Mariusza Pudzianowskiego to jego twierdza niezdobyta przez media i opinię społeczną. W wywiadzie z Mateuszem Borkiem pokazał się nieco z innej strony. Ujawnił m.in. gdzie mieszka, że potrafi zjeść 30 czekolad truskawkowych za jednym posiedzeniem i że ma kilkadziesiąt milionów złotych na koncie.

Jakim ojcem będzie Pudzian? Na pewno zadba o rozwój fizyczny swojego dziecka.

Jeśli rodzice chcą mieć kaleki w domu, to jest ich świadomy wybór. Jeśli będę miał wpływ na zachowanie, to będę gonił, gonił i jeszcze raz gonił. Chodzi o jakiś ruch, o jakikolwiek ruch, a nie „masz telefon i baw się” – zapowiedział Pudzianowski.

HEJT PARK - PRZEJDŹMY NA TY 331 - MARIUSZ PUDZIANOWSKI PRZED WALKĄ Z MICHAŁEM MATERLĄ NA KSW 70

logo Tu się dzieje