18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znamy płeć córeczki!

Pudzianowski ojcem! Urodziło mu się dziecko!

Wojciech Kozicki
27.05.2022  15:08
Pudzian Band się powiększa! Brat Pudziana znowu został ojcem. A kiedy Mariusz weźmie się do roboty?
Pudzian Band się powiększa! Brat Pudziana znowu został ojcem. A kiedy Mariusz weźmie się do roboty? Fot: TRICOLORS/East News

Mariusz Pudzian Pudzianowski przepełniony dumą i radością! W mediach społecznościowych pojawiła się radosna nowina – brat Pudziana Krystian Pudzianowski został ojcem. Śpiewający siłacz ma już drugą córkę. Czy ta młoda dama pójdzie w ślady taty i będzie śpiewała disco polo, czy tak jak wujek będzie podnosiła ciężary i nokautowała hardych kozaków w MMA?

Rodzina Mariusza Pudzianowskiego się powiększyła. Młodszy brat Mariusza, Krystian przekazał na Instagramie radosną nowinę. Urodziła mu się córka. Muzyk-siłacz chętnie dzieli się takimi nowinami, podczas gdy życie prywatnego Mariusza Pudzianowskiego jest jak złoty pociąg, którego tabloidy nie mogą odnaleźć i wygrzebać.

Pudzianowski ojcem. Brat Pudziana pochwalił się dzieckiem

Brat Pudziana, znany z walki w MMA-VIP, FEN i FFF oraz występów w Pudzian Band, poinformował, że dziecko jest dziewczynką o imieniu Aleksandra. To już jego druga pociecha. Poprzednim razem również doczekał się córeczki.

Cześć jestem Aleksandra Katarzyna Pudzianowska i ważę 3,95 kg mam 60 cm. Przyszłam na świat 25.05.2022 roku o godzinie 22:06 i już jestem z rodzicami i siostrą – napisał Krystian Pudzianowski na Instagramie.

Czy teraz czas na Mariusza Pudzianowskiego? Ma już przecież prawie 50 lat, a z czasem jego zdolności do powiększenia rodziny mogą maleć. Nawet taki siłacz i fighter jak on nie pokona zasad biologii. Ostatnio jednak wygadał się, że być może jest już ojcem, ale skutecznie ukrywa swoje dziecko przed światem. Jesteśmy pewni, że bez problemu udźwignąłby ciężar ojcostwa.

Już w marcu 41-latek informował, że jego partnerka jest w ciąży. W Dzień Mamy młodszy z braci Pudzianowskich podzielił się radosną wiadomością o narodzinach córki. To już druga dziewczynka w rodzinie – informuje Radio ZET.

Pudzian Band - Ona Fit (Official Video)

PUDZIAN BAND - Ta dziewczyna to szaleństwo (2017 Official Video)

Pudzian Band - Dawaj na Ring (Official Video)

logo Tu się dzieje