18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mmm, zakochane ptaszki

Qczaj pokazał chłopaka. To gwiazda z TVN

17.06.2022  17:52
Qczaj pokazał nowego chłopaka.To znany tancerz z TVN
Qczaj pokazał nowego chłopaka.To znany tancerz z TVN Fot: TRICOLORS/East News

Trener personalny i celebryta Qczaj, a tak naprawdę Daniel Kuczaj, od dawna nie kryje się  tym, że pała większą sympatią do płci męskiej. Postanowił też ujawnić tożsamość swojego nowego chłopaka i okazuje się, że to znany tancerz z TVN, który niejedne biodra w Polsce już rozhulał!

Qczaj zakochany! Właśnie pochwalił się fanom swoim kolejnym zagranicznym wyjazdem, tym razem na Seszele (lub jak mówi Pudzian – na Szynszyle). Oczywiście nie pojechał tam sam, bo przecież na Seszele zawsze jedzie się z kimś. Najseksowniejszy polski trener personalny zabrał ze sobą swojego chłopaka. Kim on jest? O yeees, znacie go dobrze! To popularny tancerz i król parkietu!

Qczaj pokazał nowego partnera. Ciacho na Seszelach

Media przypominają, że Qczaj niedawno miał złamane serce, bo zakończył swój 5-letni związek z mężczyzną. Wie jednak, że chłopaki nie płaczą i już znalazł nową miłość.

Mam za sobą pięć cudownych lat spędzonych z moim partnerem. Na tę chwilę nie wyobrażam sobie w ogóle poznawać kogokolwiek, dlatego że moje serce jeszcze wypełnia uczucie do kogoś, kto przez 5 lat w tym sercu był - mówił niedawno w wywiadzie dla Jastrząb Post.

O rety, rety, jak szybko zmieniają się priorytety…

Jak podaje Radio ZET, nowy chłopak Qczaja to tancerz Tomasz Nakielski. Zakochane ptaszki najpierw ćwierkały miłosne pieśni przez internet, a bliżej poznały się podczas zdjęć do programu „Mask Singer” w TVP. Kuczaj był przebrany za prysznic, a Nakielski pracował w show jako tancerz. Sylwia Nowak, która ich zeswatała, skomentowała post Qczaja na instagramie i napisała, że czeka na wesele! Dużo szczęścia na Insta życzą im m.in. Agata Rubik, Edyta Herbuś i Marcelina Zawadzka

Pomyślałem…wrzucę tylko na story – nie na posta, żeby hejtu nie generować… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy… To ma być uśmiechnięty, pozytywny post… To mój stary (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf   - napisał Qczaj na Instagramie.
Czytaj także