18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pensja czy zapomoga?

Cios w Kurskiego. Gwiazda ujawnia zarobki w TVP Kobieta

Wojciech Kozicki
16.02.2021  13:11
Czy pensje w TVP Kobieta ustala chytra Baba z Radomia?
Czy pensje w TVP Kobieta ustala chytra Baba z Radomia? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Medialne linczowanie TVP Kobieta trwa w najlepsze, a do akcji przyłączył się homoseksualny trener personalny Qczaj. Wyznał ile zarobiłby u Kurskiego za trening jako gwiazda Telewizji Polskiej. Ubolewał również, że musiałby występować jako zakamuflowany gej.

Telewizja Polska uruchamia nowy kanał tematyczny i odpowiedź na TVN Style, czyli TVP Kobieta. Jacek Kurski musi jednak zmierzyć się z ostrą krytyką swojego medialnego dziecka. Propozycję pracy w nowym formacie otrzymał celebryta i trener personalny Qczaj. Oczywiście ofertę odrzucił i przy okazji postanowił uderzyć w publiczne media.

Qczaj kontra TVP Kobieta. Jakie są tam zarobki?

Qczaj wyznał, że otrzymał propozycję, by w TVP Kobieta prowadzić treningi dla kobiet. Uznał to za "komplement", bo jak twierdzi, aby pracować w mediach publicznych „trzeba być zakamuflowanym gejem, takim otwartym to już nie przystoi”. Wspomniał też o podwójnej moralności w modzie.

Ile może zarobić gwiazda w TVP? Qczaj wyznał jaką stawkę zaproponowano mu za pracę w TVP Kobieta i nie dziwi nas, że nie zgodził się dołączyć do ekipy Jacka Kurskiego. Przypomnijmy również, że niedawno wybuchła mega afera, bo ujawniono ile zarabiają gwiazdy TVP takie jak Jakimowicz, Rachoń i Holecka. Polacy zaciskają pasa, a tymczasem stawki w TVP są tak wysokie, że przebijają sufit zdrowego rozsądku.

500 zł za odcinek? Jeszcze gdyby z tych 2 mld jaki majątek był, to bym poszedł, a całą gażę przekazałbym na ratowanie jakiego dziecka w polskim szpitalu psychiatrycznym, ale zamiast tego wolę włączyć swój telefon i zrobić to z podwójną mocą na własnych zasadach i z lepszym skutkiem – oznajmił Qczaj na Instagramie. (Onet.pl)

Popularny trener w rozmowie z Pudelkiem dodał, że miał nagrać dla TVP Kobieta zestaw 30-minutowych treningów. Dodał, że od początku swojej działalności wspiera kobiety w staraniach o dobrą formę fizyczną, by nabrały pewności siebie i zyskały poczucie własnej wartości. Nie ukrywa, że kiedyś już współpracował w TVP, ale „sytuacja się zmieniła”.

Walczę też ze stereotypem "Grażyny", która musi myśleć tylko o dzieciach, mężu, a zapomina o sobie i swoich potrzebach!!! Nie jestem do końca przekonany, czy takie wartości i takie kobiety chce promować TVP Kobieta, dlatego myślę, że jednak skupię się na swoim QCZAJfitness i kobietach, które są Fitlarwami QCZAJ’a – wyznał Qczaj Pudelkowi.

Czytaj także