18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tęczowo mu, kolorowo

BRZOZOWSKI PRZYŁAPANY W GEJ-KLUBIE. Spędził upojny wieczór

25.06.2021  13:58
Rafał Brzozowski przyłapany w klubie dla gejów. Było gorąco
Rafał Brzozowski przyłapany w klubie dla gejów. Było gorąco Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Rafał Brzozowski – jeden z ulubieńców Jacka Kurskiego, twarz TVP i takie wybryki? Gwiazdor został przyłapany w klubie dla gejów. Nie był tam sam.

Ciężki czas przeżywał ostatnio Rafał Brzozowski – gwiazdor TVP z kretesem przegrał w konkursie piosenki Eurowizja i zniknął nieco z mediów, poświęcając się wewnętrznej odbudowie. Niedawno media obiegły wieści, że pociesznie przyniosła mu wielka gwiazda, polska diva, kiedyś piosenkarka, a dziś trochę sfiksowana celebrytka – Edyta Górniak. Razem mieli spędzić sporo czasu w TVP, planowali wspólne wyjazdy. Coś się jednak stało, Edyta Górniak nagle zrezygnowała z udziału w „The Voice of Poland”, a Brzozowski…

Brzozowski znalazł pocieszenie w ramionach kogoś innego. Został przyłapany na świetnej zabawie w klubie dla panów, śpiewach na karaoke i pocałunkach pod tęczową flagą.

Rafał Brzozowski zdradza TVP w klubie dla gejów

Jak donosi Pudelek, Rafał Brzozowski udał się do warszawskiego klubu Galeria, w którym oddał się cielesnym i muzycznym rozrywkom.

Wzbudził niemałą sensację swoją osobą, na co dzień związany z TVP, pewnym krokiem wszedł na scenę gejowskiego klubu z karaoke i dał popis scenicznych umiejętności

– mówi informator serwisu.

Gdy już pokazał, co potrafi zrobić głosem, oddalił się do baru, zamówił drinki i a później oddał się gorącym pocałunkom. Nie znalazł jednak partnera w klubie – przyprowadził ze sobą tajemniczą "koleżankę", z którą jednak musi być wyjątkowo blisko. No przynajmniej fizycznie.

I choć Brzozowski nie związał się tego wieczoru z mężczyzną, to wciąż pozostaje pewien dysonans. Celebryta ściśle współpracuje z TVP, jest ulubieńcem Jacka Kurskiego. Jak wiadomo, Telewizja Polska od kilku lat prężnie wspiera partię rządzącą w nagonce na społeczność LGBT i promuje homofobię. Czy zachowanie Rafała Brzozowskiego nie odbije mu się czkawką? I czy gwiazdor sam nie czuje pewnego zgrzytu?

Czytaj także