18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dogrzało

ROKSANA ROZEBRANA. 17-latka w nowym, wyzywającym wydaniu

29.07.2022  08:53
Roksana Węgiel informuje w bikini: nie jestem już dzieckiem
Roksana Węgiel informuje w bikini: nie jestem już dzieckiem Fot: VIPHOTO/East News

Zapomniana Roksana przypomina o sobie i informuje: nie jestem już dzieckiem. Wyzwolona nastoletnia Węgiel zrzuciła ciuchy i odważnie pozuje w bikini.

W Polsce brakuje węgla, zabrakło też Węgiel. Jeszcze niedawno wielka i rozchwytywana młodzieżowa gwiazdka gdzieś przepadła, zrobiło się o niej dziwnie cicho, nie pojawia się już nawet w TVP. Czy Jackowi Kurskiemu i reszcie prorządowej ekipy nie podoba się nowy, reprezentowany przez wokalistkę wizerunek? Być może. A może to tylko przerwa między płytami...

Jak by nie było, Roksana Roxie Węgiel postanowiła o sobie przypomnieć, a przy okazji poinformować świat, że nie jest już dzieckiem. Ślad po uroczej, lekko zawstydzonej i skromnej dziewczynce dawno zaginął. est za to niepełnoletnia i nieoletnia jeszcze kobietka, odważna i prowokująca nastolatka. A ostatnie jej zdjęcie z Instagrama tylko to potwierdza.

Roksana Węgiel przypomina, że nie jest już dzieckiem

Roksana już kilka dni temu zamieściła w stories na Instagramie odważną fotkę w samym bikini. Miała na niej wyzywającą minę i zdecydowanie niewiele zasłoniła. Teraz na stałe, na swej tablicy w serwisie opublikowała nowe zdjęcie, z plaży. Wygina się na nim przyodziana wyłącznie w zielony, dwuczęściowy strój kąpielowy, eksponując zgrabną sylwetkę.

To jednak dopiero początek - Roxie poza zdjęciem dodała też krótkie nagranie. O ile bikini to norma, wszak była na plaży, o tyle filmik może już szokować. Z jakiegoś powodu dziewczyna udostępniła kilkusekundowe wideo, na którym pokazuje swą twarz, a obiektyw przesuwa na dekolt. Przypadek? Nic z tych rzeczy

Prowokacyjne nagranie okazało się oczywiście reklamą biżuterii, którą gwiazdka miała na sobie. - U Was nadal tak gorąco? Nosicie biżuterię do stroju kąpielowego? Ja uwielbiam - napisała dziewczyna.

Podoba wam się ta nowa odsłona pretendującej do dorosłości Roxie?

Roksana Węgiel prowokuje

logo Tu się dzieje