18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Objawiła pupę na palmie

Gwiazda TVP rozebrana! Nawet ateiści uwierzą w anioły

24.09.2021  11:12
W mediach publicznych prawdziwe jest tylko piękno Karoliny Pajączkowskiej?
W mediach publicznych prawdziwe jest tylko piękno Karoliny Pajączkowskiej? Fot: TRICOLORS/East News

Czy pracownica mediów publicznych musi być bogobojna, odziana we włosiennicę i spędzać czas wolny na klepaniu zdrowasiek? Nic z tych rzeczy! Dziennikarka TVP Info Karolina Pajączkowska łamie stereotypy i półnaga pręży się na karaibskiej palmie.

Ależ prezes Jacek Kurski musiał mieć nieprzespaną noc. Piękna dziennikarka Karolina Pajączkowska obnażyła się w tropikach i co tu z nią zrobić? Czy w TVP wypada? Co prawda prezenterka TVP Info reprezentowała Polskę w konkursach miss, ale na Instagramie pozwala sobie na WIĘCEJ. Wyprężona pupa na palmie ubodzie wizerunek Telewizji Publicznej?

Karolina Pajączkowska znowu publikuje odważne zdjęcia na Instagramie

Karolina Pajączkowska stała się sławna, gdy jakiś czas temu podczas programu "Info Raport" dla TVP Info mocno wyeksponowała biust. Gwiazda nie wstydzi się jednak własnych piersi. Głośno jest także o jej wypowiedziach dotyczących przejawów seksizmu, kobiecości i seksapilu

TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna – pisała niedawno Pajączkowska i zamieściła swoje zdjęcie w burce.

Kim jest Karolina Pajączkowska?

„Fakt” przypomina, że Pajączkowska biegle włada językami angielskim, francuskim i hiszpańskim. Próbowała robić karierę w modelingu i zdobyła tytuł Miss Polonia Studentek 2011.Można ją było podziwiać w II edycji programu TVN „Top model”. W 2019 roku odeszła z TVN, by podjąć zatrudnienie w zagranicznej redakcji TVP Info.

Pajączkowska ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę dziennikarską zaczynała w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. W 2016 roku dołączyła do TVN24 Biznes i Świat, gdzie prowadziła m.in. program „Debata młodych" czy anglojęzyczny serwis informacyjny – informuje Fakt.